Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

S láskou, Rosie

S láskou, Rosie
S láskou, Rosie
Zdroj: archiv

Láska a sex nám umí udělat ze života nebesa i peklo, to vědí v Notting Hill, ví to Bridget Jones i ti, kdo mají Lásky čas. Ví to i film S láskou, Rosie (Love, Rosie), britská romantická komedie plná omylů a chyb, které prostě děláme, ať se snažíme jakkoliv. Jakmile totiž dojde na lásku a život, to správné rozhodnutí jakoby pro hlavní hrdiny ani neexistovalo.

Film vznikl podle knihy "Kde končí duha" Cecelie Ahern, autorky řady bestsellerů, například knihy P.S. Miluji tě. V hlavní dámské roli se představí vycházející hvězda Lily Collins (dcera slavného muzikanta Phila Collinse) známá z filmů Sněhurka, kde bojovala s macechou Julií Roberts, a Mortal Instruments. Hlavní pánský part zahrál Sam Claflin, kterého můžete znát například ze série Hunger Games.

Zdroj: archiv Vědecké výzkumy tvrdí, že pokud se lidi znají jako malé děti, něco jim brání, aby se do sebe jako dospělí zamilovali. Rosie a Alex, hrdinové romantická komedie S láskou, Rosie, se znají už od školky. V době prvních lásek a sexu svoje zážitky s patřičnými detaily samozřejmě probírají, tomu druhému to ale není vždy úplně po chuti. Proč?

Ať je to jak chce, Rosie zůstává v Dublinu, zatímco Alex jede na Univerzitu do Bostonu. Mezi nimi stojí oceán a v průběhu života i jiné vztahy, aféry, dokonce jiná manželství, závazky a děti. Na oba čekají méně i více bláznivé a zábavné momenty, občas se potkají a spadnou spolu do bazénu a zase vplují zpět do svých životů. Rosie se dokonce povede dohodit Alexovi ztepilou blondýnu. I když za to by si asi nejradši nafackovala...

Zdroj: archiv

Romantická komedie S láskou, Rosie dokázala namíchat skvělý koktejl emocí, životních překážek a humoru.

 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky