Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Robin Hood a další televizní hity

Nenechte si ujít Robina Hooda a další televizní hity
Nenechte si ujít Robina Hooda a další televizní hity
Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize
Prohlédněte si všechny fotografie (3)

Máme pro vás výběr toho nejlepšího z televizních filmů pro tento týden. Na své si přijdou maminky s dětmi, pracující ženy i zapřisáhlé romantičky. Stačí se jen dívat a bavit se.

KOMEDIE

Pupendo, ČT 1, 14. 6. 2011, 20:55

Přeneste se zpět do osmdesátých let, do časů, kdy historie v Čechách pomalu plynula jako kalná voda Vltavy. Ocitnete se v době, kdy generaci Pražského jara, pamatující záchvěv násilně přetržené svobody, protéká mezi prsty život plný beznaděje. Spolu s nejlepšími českými herci můžete nakouknout do hořce komické nadsázky, která odkrývá banalitu i bezvýchodnost, ironii, smích i prázdnotu každodenního života v reálném socialismu. Sled gradovaných komediálních scén zobrazuje typické projevy lidí, kteří nemohou uskutečnit žádnou představu, ba ani prosté přání spatřit pravé moře. V dnešní době nepředstavitelné, že?

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

ŽIVOTOPIS

Neobyčejné životy: Milan Lasica, ČT 1, 15. 6. 2011, 20:55

Máte rády starý československý, všude známý, svérázný, inteligentní a hlavně dobrý humor. A kdo je jeho představitelem? Elegantní, vysoký sedmdesátník, trochu ostýchavý, mluvící tichým hlasem. Jeho nejbližším spolupracovníkem byl Július Satinský a oba dohromady patřili k pojmu československá kultura. O kom je řeč? O panu Milanovi Lasicovi. Podívejte se trochu zblízka na život této legendy.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

DRAMA

Rukojmí, TV Nova, 15. 6. 2011, 23:05

Večer, když už děti spí a vy máte s manželem chvíli volna jen pro sebe, se chcete společně také zabavit. Na romantické komedie manžel není, ale takové drama s Bruce Willisem by se mohlo líbit vám oběma. Ve filmu rukojmí má bývalý policejní vyjednávač jen pár hodin na to, aby zachránil rukojmí i svou unesenou rodinu. Zvládne to, nebo selže, jako už se mu to stalo jednou? To můžete zjistit.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

ZÁBAVNÝ POŘAD

Trapasy, ČT 1, 17. 6. 2011, 20:00

Co nás od srdce rozesměje? Co nás nejvíce baví? My sami! A hlavně naše trapasy a vtipné příhody, které se rozhodně nevyhýbají žádné rodině. V dalším pokračování populárního zábavného pořadu Trapasy nás Josef Dvořák provede třemi příběhy ze života diváků. Tak třeba v povídce Striptýz se dozvíme, co všechno se může stát, když se místo policisty, přivolaného kvůli rušení nočního klidu, dostaví profesionální striptér.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

PRO DĚTI

Princezna se zlatou hvězdou, TV Nova, 17. 6. 2011, 20:00

Klasická česká pohádka, v níž nechybí nic z toho, co by správná pohádka měla mít. Je tu krásná princezna, hodný, ale poněkud povolný vladař, zlý král, hodná chůva, krásný princ a kouzelné království. Udělejte si hezký večer s dětmi a sledujte krásnou princeznu, která prchá před zlým ženichem, ukryta pod kožíškem z myších kůží.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

ROMANTIKA

Robin Hood, král zbojníků, ČT 1, 18. 6. 2011, 15:45

Robin z Locksley alias Robin Hood je známý po celém světě. Ještě dnes se lidé z celého světa vydávají do Sherwoodského lesa a snaží se zjistit, zda opravdu existoval muž, který bohatým bral a chudým dával. Sledujte snad nejznámější filmovou podobu slavného zbojníka, který musí zachránit anglický lid a ještě navíc svoji lásku Marianu, kterou unese šerif a chces si ji vzít. Kevin Costner v hlavní roli musí svatbu v Nottighamu překazit…

Tip KAFE.cz

Legenda Robin Hood

Robin Hood - bezmála sto let se opakovaně vrací na filmová plátna, aby konal dobro a rozechvíval ženská srdce. Asi nejúspěšnější byl realisticky pojatý příběh (který se natáčel ve skutečných exteriérech po celé Anglii) - v hlavní roli oblíbený Michael Praed.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

DOBRODRUŽSTVÍ

Mumie se vrací, TV Prima, 19. 6. 2011, 20:00

Zlé síly nikdy nespí, říká se…a platí to i v úspěšném pokračování dobrodružné komedie Mumie se vrací. Starší děti takový plán na neděli určitě ocení. A co vás čeká? Povstane král Škorpion, který se rozhodl Brendanovi Fraserovi a Rachel Weisz znepříjemnit poklidný život historiků. Do hry znovu vstoupí Imhotep, který se zbaví své podoby mumie a vracejí se mu síly. Zbaví se tentokrát dobrodružná rodinka trápení?

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize
 

A na co se budete dívat vy?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU