Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Řecké ostrovy – kam letos letět?

Zdroj:

Řecko patří mezi nejoblíbenější turistické cíle. Jednotlivé řecké ostrovy se však od sebe často velmi liší. Který z nich tedy zvolit pro letošní dovolenou?

To, že Řeckem zmítá ekonomické krize, turistickému ruchu příliš nevadí. Dokonce naopak – Řekové si jsou vědomi toho, že turisti jsou pro ně nejpodstatnějším zdrojem příjmů, a tak dělají vše proto, aby je neztratili. Letos si tedy dovolenou můžete pořídit za nižší ceny než obvykle. Levnější služby nabízejí především hoteliéři, ubytování v Řecku zlevnilo někde až o pětinu. A na jaký ostrov tedy zamířit?

Máte rádi památky?

Jestliže chcete ještě více ušetřit, vyberte si některý z méně populárních ostrovů. Čím méně navštěvovaný ostrov, tím se samozřejmě ceny drží níže. Zároveň však také počítejte s tím, že i turistické zázemí nebude tak bohaté.

Nezáleží-li však vám na tom, kolik je ve městečku turistický taveren, a dáváte-li přednost pohodlnému slunění na pláži, je pro vás zbytečné platit leckdy přemrštěné ceny v oblíbených letoviscích.

Peněženku ušetří také výběr dovolené z nabídky lastminute. Řecko je vedle Turecka velmi často nabízenou destinací, takže i na poslední chvíli máte z čeho vybírat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky