Ptáte se, co je český Innsbruck? Liberec!

Zdroj:

Komfortní zimní dovolenou nemusíte prožít pouze v zahraničí. Můžete si zajet sotva sto kilometrů na sever od Prahy a zde vás čeká Centrum Babylon v Liberci. Cenami, vstřícností a pestrostí nabídka budete mile překvapeni!

Soutěž do 28.2. - Vyhrajte víkend v centru Babylon

Zimní produkty pro veřejnost:

Z lyží rovnou do Aquaparku

Služba je určen návštěvníkům Ski areálu Ještěd, kteří mají možnost zakoupit si přímo na pokladně v areálu za výhodnou cenu poukaz, který obsahuje, celodenní skipass plus celodenní vstupenku do aquaparku Centra Babylon. Tento produkt je velice výhodný hlavně ve chvílích, kdy není příliš stabilní počasí, nebo pro dovolenou s malými dětmi, které nevydrží celý den lyžovat. Docela dobře jej ale využijí i zdatní lyžaři a sportovci, kteří si po celodenním lyžování zajdou zarelaxovat do aquaparku.

Cena služby: Dospělý 590 Kč na osobu, dítě do 140 cm 400 Kč na osobu

Zprostředkování levnějšího ubytování v hotelích a penzionech v Liberci a jeho okolí

Pro ty, kteří se chtějí ubytovat mimo Hotel **** Babylon, lze zajistit ubytování v přibližně 50 okolních hotelích a penzionech v Liberci a jeho okolí. Zákazníci ubytovaní v partnerských zařízeních mají nárok na výhodnější vstupné do aquaparku Centra Babylon. Tato služba je poskytována bezplatně, hradí se pouze cena ubytování.

Zimní služby pro hosty Hotelu **** Babylon:

Hotelový skibus

Pro hosty Hotelu**** Babylon zdarma!

Jezdí denně i ve státní svátky, nejezdí pouze v době pořádání MS v klasickém lyžování 2009, tedy od 18. 2. 2009 do 1. 3. 2009. Mikrobus dopraví hotelové hosty od hotelové recepce během 10 minut přímo do lyžařského areálu Ještěd až k dolní stanici vleku. Odpoledne je opět sváží ze sjezdovky zpět do hotelu.

Prodej skipasů v hotelové recepci

Hoteloví hosté si mohou přímo v recepci Hotelu**** Babylon výhodně zakoupit skipasy do Ski areálu Ještěd, kam je přepraví každý den hotelovým skibusem.

Cena skipasů: Dospělý 250 Kč na osobu

Půjčovna lyžařského vybavení

Přímo v areálu Centra Babylon (Tourist Service v Nákupním městečku) lze hotelovým hostům zajisti zapůjčení lyžařského i snowboardového vybavení. Zapůjčené vybavení si hosté vyzvednou v půjčovně u výstupní zastávky hotelového skibusu, přímo ve Ski areálu Ještěd. Půjčovna funguje rovněž jako úschovna lyžařského vybavení.

Lyžařská a snowboardová škola a školka

V případě zájmu lze zprostředkovat přímo v areálu Centra Babylon (Tourist Service v Nákupním městečku) hotelovým hostům výuku sjezdového a běžeckého lyžování, snowboardingu a carvingu pro děti i dospělé.

Adrenalinové aktivity (skútry, čtyřkolky atd.)

Pro zpestření pobytu lze zajistit přímo v areálu Centra Babylon (Tourist Service v Nákupním městečku) pro hotelové hosty, ale i pro veřejnost adrenalinové aktivity v okolí Liberce.

Relaxace: Wellness Centrum

Po namáhavém dni stráveném na sjezdovce není lepší varianta, než se jít vyhřát do sauny, nebo na solární louku, zarelaxovat si ve vířivce, nebo třeba zajít na masáž či aromaterapii do Wellness centra.

Zábava: Aquapark, iQpark, Lunapark, Labyrint

Jako způsob zábavy a zároveň relaxace po namáhavém dni, nebo v případě špatného počasí, nabízí Centrum Babylon další zajímavé a originální možnosti jak tento čas strávit, např. návštěvou Aquaparku, iQparku, Lunaparku nebo Labyrintu. Tyto atrakce mohou (kromě Labyrintu) využívat hoteloví hosté zdarma. Pro veřejnost platí ceny dle aktuálního ceníku.

Nabídka fakultativních výletů a prohlídek města

Pro hotelové hosty Hotelu**** Babylon ale i pro veřejnost zrealizuje managment hotelu fakultativní výlety po okolních zajímavostech, historických, technických i přírodních památkách včetně průvodcovské služby a dopravy. Lze využít stávající nabídky výletů nebo vám sestaví návrh výletu či exkurze dle individuálního přání. Cena výletu dle zvolené trasy a dopravy.

Informace o programech a zajištění vstupenek do kulturních zařízení v Liberci

Přímo v prostorách zábavního centra lze zajistit hotelovým hostům, ale i veřejnosti informace o programech všech kulturních, společenských i sportovních zařízení v Liberci a okolí (kina, divadla, muzea, koncerty, hokejové, fotbalové a basketbalové zápasy…) a zprostředkovat zakoupení vstupenek do uvedených kulturních zařízení. Tato služba je poskytována bezplatně, hradí se pouze skutečná cena vstupenky..

Více informací 

Tourist Service CENTRA BABYLON, Nákupní městečko
Tel: + 420 485 249 202 (212), e-mail: touristservice@centrumbabylon.cz
www.centrumbabylon.cz

Aktuální nabídka produktů platí pro období: 24. 12. 2008–31. 3. 2009

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky