Už během druhé světové války začala být slavnou věštkyní. Lidé za ní chodili a ptali se, zda jejich blízcí ještě žijí a jestli se z fronty vrátí zpátky domů. Předpovědi slepé věštkyně byly až neuvěřitelně přesné. Podle dnešních výsledků zkoumání francouzského týmu vědců ženě její věštby vychází z 80%!

Co by Vás mohlo ještě zajímat:

Perský horoskop: Poznejte své znamení

Věhlas baby Vangy stále rostl. S prosbou o radu se na ni neobraceli pouze „obyčejní“ Bulhaři či cizinci, kteří za ní vážili cestu, ale začali za ní dojíždět i vysoce postavení představitelé komunistického režimu.

Proroctví, ze kterých mrazí

Věštkyně podle všeho předpověděla teroristický útok na newyorská dvojčata 11. 9. 2001, věděla také, kdy zemře princezna Diana, kdy proběhne perestrojka v Rusku, odvážila se předpovědět datum Stalinova úmrtí. Když věštila, že v roce 2000 voda zatopí Kursk a všichni v něm zemřou, skeptici se jí smáli. Nedošlo jim, že žena nemluvila o městě, ale o ponorce...

Budoucnost nám baba Vanga nepřipravila nikterak růžovou. V roce 2016 muslimové vpadnou do Evropy, jejíž podoba tak, jak ji známe, kvůli tomu zanikne. V roce 2028 lidstvo vycestuje na Venuši, aby našlo nový zdroj energie. V roce 2066 USA sestrojí zbraň, která může změnit klima... Mnoho dalších proroctví baby Vangy najdete v naší GALERII! Přečtěte si, co se podle slepé věštkyně ještě stane. Věštby končí až v letech 4000 - 5000.

Ještě by Vás mohlo zajímat:

Lidé s nejzvláštnějšíma očima na světě. Je výjimečnost krásná. Proč za ni někteří trpí?

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!