Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Proměny na KAFE.cz: Která z nich se vám líbila nejvíc?

Proměny na KAFE.cz: Která z nich se vám líbila nejvíc?
Proměny na KAFE.cz: Která z nich se vám líbila nejvíc?
Zdroj: archiv fotografů a www.isifa.com

Také se vám zdá, že potřebujete proměnu vzhledu? Připravili jsme pro inspiraci přehled proměn, které proběhly v posledních týdnech na KAFE.cz. Která proměna je podle vás nejhezčí? Hlasujte v naší anketě.

Budeme rádi, když pomocí ankety na konci článku rozhodnete, která proměna byla podle vás ta nejpovedenější. Případně se můžete rovnou přihlásit (instrukce najdete na konci článku)!

Hlasování o nejlepší proměnu bude ukončeno 17. 4. 2012.

Dárek KAFE.cz pro nejlepší proměnu

  • Výherkyně ankety získá dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč na plasticko-chirugické ošetření MEDICOM VIP!

Vanda (58): „Zvedněte mi sebevědomí!“

Pochází z Liberce a už delší dobu není spokojená s tím, jak vypadá. V dnešní době, kdy se podle ní klade velký důraz na mladistvý a upravený vzhled, by potřebovala vylepšit a zvednout sebevědomí.

 Proměna

Kamila (25): „Nevím, jak si upravovat vlasy.“

Rozčesávání jejích dlouhých vlnitých vlasů ji stojí spoustu drahocenného času. Vůbec neví, jak je má upravovat, pokud tedy nemá vypadat jako March Simpsonová... Pracuje jako letuška, a tak by měla působit dokonale. Doufá, že jí náš tým prozradí také snadný návod na drdol do práce.

 Proměna

Květa (55): „Chci vypadat svěže.“

Květa je právnička, která žije se svým přítelem, dvěma studujícími dětmi a zlatým retrieverem v Praze.

Gábina (43): „Připadám si nevýrazná.“

Gábina je vdaná a už několik let bydlí se svojí rodinou (manžel a 3 děti) v domečku blízko Berouna.

Proměny

Jarmila (45): „Držím se při zemi.“

Jarmila holduje módě a - i když už nemá velikost 38 jako dříve - nadále sleduje, co se nosí, a ráda nakupuje nové oblečení a doplňky. Obrátila se na nás, abychom jí vytvořili mladistvou i nadčasovou, zkrátka na míru šitou image, díky níž by si mohla naplno užívat módních trendů.

Proměny

Martina (31): „Jsem stále v pohybu.“

Martina se narodila ve znamení Vah, které jí přisuzuje otevřenost, inteligenci a smysl pro tým. Tyto vlastnosti zúročuje i při práci na recepci, kde je v neustálém pohybu a v kontaktu s lidmi. Vše by ráda korunovala novou stylovou a zároveň praktickou vizáží, a proto se přihlásila do Proměn na KAFE.cz.

Proměny

Zdenka (39): „Nestojím o změnu jen na den.“

Zdenčině obličeji dominují výrazné oči a o vzhled se svým způsobem stará její dcera, studentka obchodní akademie. Dříve mizelo oblečení z máminy skříně, teď si Zdenka zase leccos vypůjčí od ní. Navzdory tomu, že má Zdenka doma „osobní vizážistku“, rozhodla se přihlásit do Proměn a získat několik ryze profesionálních rad a tipů.

Proměny

Gabriela (32): „Chci se zase cítit fantasticky.“

Gabrielu, devět let vdanou a zatím bezdětnou, přihlásila do Proměn její čiperná maminka, která sama změnu image v produkci Kafe.cz před časem absolvovala. Gábina je opravdu ráda, že to vyšlo, a dala všem v salonu „zelenou“ pro proměnu bez mantinelů.

Proměny

Jaroslava (56): „Nemohla jsem dospat.“

Do Proměn Jarku přihlásila dcera bez jejího vědomí. Pracovala celý loňský rok na Novém Zélandu, takže s ní nemohla oslavit její 55. narozeniny a proměnu pojala jako opožděný dárek. Ten odtajnila až v momentě, kdy byla Jarka vybrána do naší ankety „Koho proměnit“. A Jarce se nápad ihned zamlouval.

Alice (41): „Upravte mě na ples.“

Alice pracuje jako vrchní sestra na oddělení plastické chirurgie. Vlastní je jí elegantní styl, který užije i v práci, protože se částečně jedná i o manažerskou pozici. V době proměny se chystala na ples jako doprovod svého syna a přála si, aby se vedle něj cítila jako mladistvá a pěkná maminka.

Jak se přihlásit na proměnu na KAFE.cz?

Napište na promena(zavináč)kafe.cz a přiložte svoji fotografii, případně důvod, proč se chcete nechat proměnit. Podrobnější informace zde.

((bean:1:52))

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Bathory: Léčitelka či upírka?

Po vyhlazených kamenných sutinách čachtického hradu u Nového Mesta nad Váhom na Slovensku se procházejí desítky turistů. Nevadí jim, že je zima ani…

Akční letáky