Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Právě vychází unikátní Spinner magazín, k němuž získáte spinner jako dárek!

Spinner
Spinner
Zdroj: red

Komerční sdělení - Čím uděláte svému synovi či dceři největší radost uprostřed prázdnin? Rozhodně tímto speciálem věnovaným fenoménu fidget spinneru. Rychle se točíčí vrtulka pobláznila svět a mánie zcela jistě zasáhla i vaši rodinu. Teď je čas naučit se nové triky!

V novém magazínu Spinner Tipy a triky najdete spoustu návodů, co dělat s barevnou vrtulkou. Ta je k němu také přibalená: můžete si vybrat celkem ze čtyř barevných variant. A pak už se jen pustit do pilování spinnerových dovedností. Možná se nad letošním hitem mezi dětmi malými i těmi trochu odrostlejšími trochu ušklíbáte. Ale upřímně - už jste si sami zkoušeli spinner roztočit? Přehodit z prstu na prst? Není to úplně jednoduché.

Spinner magazínNáš speciál seznámí vaše děti (nebo vás, pokud budete chtít „trénovat“ s nimi) s jednoduchými i složitějšími triky. Některé se provádí ve dvojici, jiné v partě. Zábava je zaručená - třeba na dlouhou cestu na dovolenou je spinner neocenitelný společník. Do magazínu je možné zaznamenávat si pokrok v zacházení se spinnerem, najdete tam tabulku úspěchů, kde se odškrtávají zvládnuté triky. Pro tvořivé děti zase máme nápady, jak si spinner vylepšit.

Spinner magazínČasopis si můžete pořídit za cenu jen 99 Kč ve stáncích, nebo si ho můžete objednat přes SMS až rovnou domů. Stačí napsat SMS zprávu ve tvaru SPINNER JMENO PRJMENI ULICE CISLO MESTO PSC na číslo 902 11. Časopis s fidget spinnerem zdarma vám doručíme do 14 dnů. Cena služby je 99 Kč včetně DPH. Službu technicky zajišťuje ATS Praha. Infolinka 296 363 199, e-mail: info@atspraha.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky