Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pošli vtip o mužích a vyhraj!

Posílejte nám vtipy, kreslené vtipy, vtipné obrázky, videa, pohlednice, veršovací přání, básničky, citáty, minifejetony... Cokoliv vtipného na téma MUŽI.

Posílejte nám vtipy, kreslené vtipy, vtipné obrázky, videa, pohlednice, veršovací přání, básničky, citáty, minifejetony... Cokoliv vtipného na téma:

Téma:  Vtipy o mužích
Téma ukončeno!

Muži jsou věčné téma a vděčný objekt mnoha vtipů. Při příležitosti blížícího se svátku zamilovaných si jejich výjimečnost znovu připomínáme. :)

Odměna nejlepším

Autoři vtipů, které se čtenářům Kafe.cz budou nejvíc líbit, od nás dostanou originální hrníčky Kafe, trička a další ceny.

Výherci tématu Vtipy o mužích se stali Linda za vtip Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, Anka za obrázek Muži v obchodě a Mufinka za vtip Haló, je tu někdo?.
Výherci minulého tématu Rozdíl, Jitka H. za vtip Zvířátka a Gianini za vtip Smuteční průvod.

Jak poslat vtip

Vtipy posílejte na e-mailovou adresu vtipy@kafe.cz s předmětem "Vtipy o muzich". Obrázky a videa pošlete buď jako přiložený soubor k emailu, nebo nám na ně pošlete odkaz. Do e-mailu připojte jméno, jak chcete aby se zobrazovalo pod vaším vtipem v případě zveřejnění (autor) a vaši poštovní adresu, kam vám máme poslat výhru (nebude zveřejněna).

Vtipy můžete posílat do 8.3.. My je už začátkem měsíce začneme postupně zveřejňovat a vy budete moci hlasovat, který se vám nejvíc líbí.

Nově už můžete posílat i vtipy na další téma: Vtipy o dětech a ze školních lavic.
Emaily označte heslem
"Vtipy o detech".

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky