Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pošli vtip o mužích a vyhraj!

Posílejte nám vtipy, kreslené vtipy, vtipné obrázky, videa, pohlednice, veršovací přání, básničky, citáty, minifejetony... Cokoliv vtipného na téma MUŽI.

Zdroj: iStockphoto.com Posílejte nám vtipy, kreslené vtipy, vtipné obrázky, videa, pohlednice, veršovací přání, básničky, citáty, minifejetony... Cokoliv vtipného na téma:

Téma:  Vtipy o mužích
Téma ukončeno!

Muži jsou věčné téma a vděčný objekt mnoha vtipů. Při příležitosti blížícího se svátku zamilovaných si jejich výjimečnost znovu připomínáme. :)

Odměna nejlepším

Zdroj: Vtipy o tchyních Autoři vtipů, které se čtenářům Kafe.cz budou nejvíc líbit, od nás dostanou originální hrníčky Kafe, trička a další ceny.

Výherci tématu Vtipy o mužích se stali Linda za vtip Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, Anka za obrázek Muži v obchodě a Mufinka za vtip Haló, je tu někdo?.
Výherci minulého tématu Rozdíl, Jitka H. za vtip Zvířátka a Gianini za vtip Smuteční průvod.

Jak poslat vtip

Vtipy posílejte na e-mailovou adresu vtipy@kafe.cz s předmětem "Vtipy o muzich". Obrázky a videa pošlete buď jako přiložený soubor k emailu, nebo nám na ně pošlete odkaz. Do e-mailu připojte jméno, jak chcete aby se zobrazovalo pod vaším vtipem v případě zveřejnění (autor) a vaši poštovní adresu, kam vám máme poslat výhru (nebude zveřejněna).

Vtipy můžete posílat do 8.3.. My je už začátkem měsíce začneme postupně zveřejňovat a vy budete moci hlasovat, který se vám nejvíc líbí.

Nově už můžete posílat i vtipy na další téma: Vtipy o dětech a ze školních lavic.
Emaily označte heslem
"Vtipy o detech".

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky