Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pošli kameňák a vyhraj!

Posílejte nám vtipy, kreslené vtipy, vtipné obrázky, videa, pohlednice, veršovací přání, básničky, citáty, minifejetony... Cokoliv vtipného na téma Kameňáky. Nejlepší kameňáky budou zveřejněny a odměněny.

Kameňák Kameňák Zdroj: iStockphoto.com, Mirek Vostrý Posílejte nám vtipy, kreslené vtipy, vtipné obrázky, videa, pohlednice, veršovací přání, básničky, citáty, minifejetony... Cokoliv vtipného na téma: 

Kameňáky

Kameňáky jsou často považovány za nejúdernější a nejvtipnější druh vtipů. Pobavme se na nich spolu!

Odměna nejlepším

Zdroj: iStockphoto.com, Mirek Vostrý Autoři vtipů, které se čtenářům Kafe.cz budou nejvíc líbit, od nás dostanou originální hrníčky Kafe, trička a další ceny.

Novinka pouze na Kafe.cz: Nejlepší textový vtip bude navíc karikaturistou překreslen a zveřejněn! Zjistěte, jak by váš oblíbený vtip vypadal jako obrázkový.

Výherci tématu Je to na stromě a kouří to

Zdroj: iStockphoto.com, Mirek Vostrý
>Zobrazit celý obrázek<

Karin T. za vtip Francouzský, švédský a český důchodce a Lucie.V1 za vtip Co řekne prso prsu?.
Výherci minulého tématu Deníček blondýnky s řidičákem, Káča za vtip Když se odstěhuje a skartan za vtip Blondýna a policajt.

Jak poslat vtip

Vtipy posílejte na e-mailovou adresu vtipy@kafe.cz s předmětem "Kameňák". Obrázky a videa pošlete buď jako přiložený soubor k emailu, nebo nám na ně pošlete odkaz. Do e-mailu připojte jméno, jak chcete aby se zobrazovalo pod vaším vtipem v případě zveřejnění a vaši poštovní adresu, kam vám máme poslat výhru (nebude zveřejněna).

Vtipy můžete posílat do 31.10. 23:59. My je už příští týden začneme postupně zveřejňovat a vy budete moci hlasovat, který se vám nejvíc líbí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU