Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pošlete polibek - Vyhrajte vůni od Avonu

Soutěžte o vůně Infinite Moment od Avonu! – Pošlete polibek
Soutěžte o vůně Infinite Moment od Avonu! – Pošlete polibek
Zdroj: Isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Polibek je natolik okouzlující moment, že si zaslouží okouzlující vůni. Proto vyhlašujeme Valentýnskou soutěž: Zašlete svou fotografii na téma „Polibek“ a vyhrajte svůdnou vůni Infinite Moment od Avonu.

Diskutujte: Napište nám o svých polibcích. Kdy a kde vás poprvé políbil současný partner? Která pusa byla pro vás v životě nejsladší? Jestli se váš příběh nevejde do komentářů, čekáme ho na emailu: redakce@kafe.cz

Jak soutěžit?

 • Podmínkou účasti v soutěži je registrace na www.kafe.cz a vložení fotografie na téma POLIBEK
 • Vkládání soutěžních fotografií na téma POLIBEK probíhá od 28. 1. do 28. 2. 2012
 • Fotohrafie vkládejte do fotogalerie s názvem polibek
 • Autor fotky musí uvést své správné kontaktní údaje: jméno, příjmení, adresua bydliště, telefon a e-mail, které jsou nutné pro zaslání případné výhry.
 • Přihlášené fotografie budou zveřejňovány na www.kafe.cz, 28. 1. 2012 bude spuštěno hlasování na www.kafe.cz, které potrvá do 24:00 DNE 28. 2. 2012
 • Po ukončení internetového hlasování odměníme nejlépe hodnocené fotografie svůdným parfémem infinite Moment.

5 věcí, které možná nevíte o polibku:

 • Ženy se polibky snaží partnera připoutat. „Snaží se utvořit vzájemné pouto a zároveň si muže ověřit jako potenciální partnery,“ tvrdí psycholožka Susan Hughesová z University of Pennsylvania.
 • Většina žen považuje za nevěru už partnerův polibek s jinou ženou. Nedokáží si totiž představit, že by jeho součástí nebyl cit.
 • Muže vzrušuje vášnivý polibek ještě mnohem víc než ženy. Jeho mozek je doslova zaplaven hormonem oxytocinem.
 • Zdá se, že francouzský polibek může pomoci od senné rýmy, jak prokázaly japonské studie. Když už jsme od té rýmy… Víte, že se nakazíte mnohem pravděpodobněji podáním ruky, než líbáním?
 • Při líbání zejména ženy zavírají oči proto, aby ulevily přetížení smyslů. Pomáhá také překonat ostych v prvních fázích nového vztahu…… První objetí, nesmělé polibky i vyznání lásky. Chvíle, které si chcete navždy uchovat ve svém srdci. Moment, kdy jste pro něj tím nejdůležitějším na světě. Která z nás netouží po tom, aby tento moment trval věčně? Vychutnejte si elixír věčné lásky Infinite Moment namíchaný ze smyslných květin a orientálních dřevin.

Infinite Moment od Avonu 

Seznamte se: Infinite Moment EDT

 • Nechte se svést tajemně přitažlivou Infinite Moment, bude to láska na celý život!

Tato jedinečná vůně vyjadřuje kontrast tradice, zachycené v tónech japonského dřeva hinoky, a moderního světa, jenž charakterizuje koktejl Kir Royale, obklopený šťavnatými listy maliníku, romantickými květinovými akordy a hřejivou vanilkou. Tato vůně je skutečně návyková díky své zářivé svěžesti a svůdné smyslnosti. Vyjadřuje ženskost, a proto vykouzlí úsměv na tváři každé ženy. Vůni Infinite Moment EDT navrhl Christopher Raynaud, který pracuje pro jednoho z největších výrobců vůní – společnost Givaudan. Inspirace pro tuto vůni přišla během jeho výletu do Japonska. „Jednoho horkého letního večera, když jsem vystupoval ke chrámu, jsem byl okouzlen jemnou vůní ve vzduchu. Smyslná a svůdná vůně dřeva hinoky, ze kterého jsou chrámy postaveny, se mísila s harmonickou a sladkou vůní vonných tyčinek. Nedaleké kvetoucí květiny všemu dodaly tajemný a zářivý nádech,” říká Raynaud. Po návratu do Evropy ztvárnil tuto zkušenost v nové exkluzivní vůni pro Avon. 

Objem: 50 ml

 • Infinite Moment vyjadřuje kontrast zářivé svěžesti a svůdné smyslnosti.

www.avoncosmetics.cz

FOTOGRAFIE VKLÁDEJTE ZDE

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky