Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Patrick Swayze, Duch a další filmy

Patrick Swayze, Duch a další filmy
Patrick Swayze, Duch a další filmy
Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

Blíží se svátky a nejspíše patříte mezi ty, kteří budou mít volno. Předpověď počasí hlásí bouřky, a proto se podívejte, co poběží na televizních obrazovkách. O dobré pořady nebude nouze.

POHÁDKA

Malá mořská víla, ČT 1, 4. 7. 2011, 14:00

Potřebujete na chvíli zabavit děti? Nebo si chcete odpočinout u pohádky, při které navíc vykonáte pár snadnějších domácích prací? Podívejte se na pohádku na motivy Hanse Christiana Andersena. Malá mořská víla zachrání při ztroskotání korábu z vln prince a zamiluje se do něj. Pro svou lásku obětuje své vlasy, při každém kroku trpí a je ochotna obětovat i svůj život. Prince si však kolem prstu omotá intrikující princezna a ten lásku mořské víly ztrácí. Ale i malá mořská víla má na světě někoho, kdo ji má rád více než svůj život.

KOMEDIE

Hlava rodiny, TV Prima, 5. 7. 2011, 13:25

Matka většinou dospělost své dcery dobře snáší, ale jak je na tom otec? Jak se cítí velmi nervózní otec, který se neumí smířit se skutečností, že jeho malá holčička už vyrostla a stala se z ní žena? A domů si navíc přivedla ženicha? Přípravy na svatební den jsou plné nečekaných situací, při kterých není nouze o dobrou zábavu. V hlavních rolích uvidíte Steva Martina a Diane Keatonovou.

ROMANTIKA

Život nebo něco takového, TV Nova, 6. 7. 2011, 13:25

Dnešní ženy už nestojí jen o založení rodiny, ale stávají se ambicióznějšími a jejich život naplňují nejen děti a manžel, ale také práce. Jenže všeho moc škodí…a my nechceme nic propásnout a nakonec nás závažné situace v životě donutí přehodnotit vlastní priority a odhalit, kdo patří mezi naše přátele a kdo si na ně jen hraje. Podívejte se na to, co udělá ambiciózní kariéristka, když se dozví, že jí zbývá poslední týden života. V hlavních rolích exceluje Angelina Jolie.

Přečtěte si

TELEVIZNÍ HIT

Duch, TV Nova, 6. 7. 2011, 15:15

Na televizní obrazovce se po delší době objeví jeden z nejkrásnějších romantických filmů v novodobé historii. A navíc s úžasnou ústřední dvojící – Patrickem Swayzem a Demi Moore, kterým skvěle sekunduje Whoopi Goldberg. Láska nezná žádné hranice, a ani smrt ji nedokáže zahubit. O tom se přesvědčí úředník Sam a jeho snoubenka výtvarnice Molly. Sam zahyne, ale jeho duch se vrací ke své milované, aby ji ochránil. Povede se mu to?

KATASTROFICKÝ

Twister, TV Prima, 9. 7. 2011, 14:00

Dům se láme na kousky. Bučící kráva se ve víru zvedá do vzduchu. Traktory padají jako déšť. Těžký benzínový tanker se stává letadlovou bombou. Rozsáhlá ničivá přírodní síla devastuje vše a blíží se rychlostí 300 mil za hodinu. Tornádo udeřilo. V menším provedení se tornáda začínají objevovat už i v naší domovině. Už v sobotu začíná vířící dobrodružství plné vzrušujícího napětí a skvělých speciálních efektů s Helen Huntovou a Billem Paxtonem v roli vědců stíhaných nejničivější silou přírody. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky