Pivní lázně, Chodová Planá

Netradiční lázeňská terapie, uvolňující horká koupel s minerální vodou a jedinečné tmavé pivo – to vše nabízí pivní lázně v Chodové Plané. Přinesou vám příjemný odpočinek a relaxaci a zároveň příznivě působí na pleť i vlasy. Součástí je i stylová restaurace vytesaná do skály. Máte staršího partnera? Pak je to něco pro vás. Pivní kvasnice se směsí chmele a sušených léčivých bylin totiž mají omlazující účinky!

Cena pro dvě osoby: 8 978 Kč

Středověká žranice, Praha

Opravdu netradiční valentýnskou večeři můžete zažít ve středověké krčmě. Přenesete se do 15. století a celý večer se necháte hýčkat a bavit. Čekají vás potulní hudci, tanečnice, drsní žoldnéři, kejklíři, fakír, cikánka hádající z ruky a další. K tomu všemu se těšte na prostřené stoly, zvěřinové pochoutky, nadívané křepelky, jelení kýtu, potoční a mořské ryby, domácí pálenky a vína z daleké ciziny. Chybět nebude ani medovina či dobré pivo.

Cena pro dvě osoby: 2 980 Kč

Římské lázně, Špindlerův mlýn

Přímo uprostřed hor je místo, kde můžete zapomenout na každodenní starosti. Záleží jen na vás, zda budete chtít sportovat nebo si užívat čerstvého vzduchu při dlouhých procházkách. Pokud jste vášniví lyžaři, potěší vás, že 5 km jízdy je skiareál Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně. Odpočinout po lyžovačce si pak můžete v římských lázních, kde na vás čeká whirpool se sklenkou sektu či parní lázeň. Již staří Římané věděli, jaké účinky mají tyto procedury na pohodu duše i těla.

Cena pro dvě osoby: 6 387 Kč

Romantický večer v Astronomické věži, Praha

Netradiční zážitek vás čeká i v Astronomické věži. Stanete se VIP hosty koncertu v Zrcadlové kapli pražského Klementina, prohlédnete si věž se zajímavým výkladem o astronomii a připijete si při pohledu na romantickou noční Prahu.

Cena pro dvě osoby: 4 365 Kč

Relaxace v Karlových Varech

Karlovarský Pension Rainbow naleznete několik minut od centra Karlových Varů. Také on připravil na Valentýna romantický pobyt. Součástí je kromě ubytování například uvítací drink s kávou a zákuskem, připravené budou dva župánky, rudé růže na polštáři s čokoládovými bonbony, láhev sektu, večeře při svíčkách v zimní zahradě o třech chodech nebo masáž přímo v pensionu. Nechybí ani návštěva solné jeskyně.

Cena pro dvě osoby: 4 650 Kč

Romantika na Hluboké

Na břehu Munického rybníka v pohádkové krajině blízko jednoho z nejkrásnějších evropských zámků Hluboká nad Vltavou se nabízí komfortní romantické ubytování v Parkhotelu Hluboká. Dopřejte si služby Relaxačního centra či Beauty salonu. Na Valentýna vás čeká romantika – ubytování v pokoji Suite včetně snídaně formou nabídkových stolů, welcome drink při příjezdu, káva a dezert z nabídky hotelové cukrárny, romantická večeře při svíčkách z jídelního lístku stylové restaurace Lovecká chata s krbem a ojedinělým výhledem na Munický rybník, whirpool, sauna a pára.

Cena pro dvě osoby: 3 900 Kč

Jízda psím spřežením, Krkonoše

Jízda se psím spřežením, neboli mushing, je krásným zážitkem nejen pro milovníky zvířat. Po celou dobu budete sami řídit psí spřežení, jedno o šesti a druhé o čtyřech psech. Během řízení poznáte kouzlo souznění a komunikace se smečkou tažných psů a okusíte pocit jedinečné svobody opravdového polárníka. Už nemusíte za polární kruh, psí spřežení pro vás dva je dostupné i u nás. Čeká vás přibližně tříhodinový zážitek, ve kterém si saně sami připravíte a vydáte se na 20 kilometrovou projížďku.

Cena pro dvě osoby: 8 085 Kč

Kafe.cz doporučuje: