Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Oči prozradí inteligenci i povahu

Zdroj:

Podle barvy, velikosti a tvaru očí poznáte charakter člověka. Naučte se v „oknech do duše“ číst. Jediný pohled stačí, abyste věděli, s kým máte tu čest. Nevěříte?

Foto: ISIFA.COM

Modroocí a šedoocí lidé jsou až na výjimky dobří umělci v ovlivňování druhých. Životního partnera by si měli vybírat intuitivně a sňatek uzavírat výhradně z čisté lásky. Vztahy mezi modro- a šedookými osobami se často rozpadají, protože se chtějí navzájem převychovávat.

Hnědoocí bývají zodpovědní

Lidé hnědoocí jsou velmi přitažliví, spolehliví a ve většině případů skvělí milenci. Mívají představu, že celý svět je tu jen pro ně, a touží se jim obětovat. Získat a udržet si lásku modro- nebo šedookého člověka je pro ně těžké; o to snazší je však tuto lásku zase ztratit.

Vztah s jiným hnědookým jedincem musí být bezpodmínečně založen na toleranci a občas je nutné přistoupit k sebezapření. Zelenooký partner musí být ochoten vzít na sebe veškerou zodpovědnost, starosti a úkoly.

Modroocí ovládají zelenooké

Lidé zelenoocí jsou velmi spolehliví a ochotní, jejich hlavní úkol je oblíbit si především sami sebe. Ke svým nepřátelům jsou tvrdí. Touží lásku dávat i dostávat. Modroocí dokážou zelenooké absolutně ovládnout a mají tendenci zastávat v partnerství roli vůdce. Hnědoocí jsou pro zelenooké velmi přitažliví (tento vztah má šanci na celoživotní trvání). Vztah dvou zelenookých je prodchnut žárlivostí a podezíravostí.

Mnoho prozradí rovněž velikost očí: ti, kdo je mají velké, jsou harmoničtí, inteligentní a citliví. Malé oči značí tvrdohlavost a občas zahleděnost do sebe. Úzké mají osoby klidné a vyrovnané, kulaté neústupní jedinci a trojúhelníkovité lidé veselí a upovídaní. Čisté a jasné hovoří o povaze čestné a aktivní. Lidé se zamyšlenýma očima mají sklony k překrucování pravdy. Zarudlé vypovídají o tom, že je jejich majitel netrpělivý a snadno se rozčilí.

Husté obočí = utrácivý pán

Souměrné obočí svědčí o moudrosti a charakteru. Husté směřující vzhůru o štědrosti a mužnosti, zatímco směřující dolů o stydlivosti; krátké a husté pak o vznětlivé a výbušné povaze.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Na Pohansko proti proudu času

Na Pohansko proti proudu času

Podle kalendáře je tu jaro již oficiálně a jelikož i počasí se tváří, že je tomu skutečně tak, chtělo by to zase začít plánovat nějaký výlet. Takže…

Akční letáky