Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ochutnávkový den v Chefshopu

Ochutnávkový den v Chefshopu
Ochutnávkový den v Chefshopu
Zdroj:

Pokud jste milovníky dobrého jídla, nenechte si dne 31. ledna ujít „Ochutnávkový den v Chefshopu“, kde budete moct nejen vyzkoušet speciality z obchodu, ale také si je rovnou odnést domů se speciální slevou 10 %.

Čekat na vás bude zábava v podobě programu s excelentním kuchařem Janem Hajným, který v průběhu akce ukáže, jak se dělá sushi, naučí vás artyčokové rizoto nebo kari wrap s kuřecím masem. Pod vedením zkušeného kuchaře poznáte, jak správně tyto pochoutky připravit, a zároveň si zde můžete vybrané ingredience nakoupit. K tomu vám může posloužit vstupenka v ceně 100 Kč, která se zároveň stává vaším kreditem na nákup potravin v Chefshopu, kde navíc nakoupíte s 10% slevou. 

Těšit se můžete také na foodblogerku Kateřinou Kuranovou, kterou možná znáte z blogu SmoothCooking, a během vaření se s vámi podělí o své zážitky ze světa blogování. Další zajímavostí bude prezentace firmy Kotanyi, disponující sortimentem skvělého koření a vynikajících bylinek z celého světa, které používají i v Chefparade.

Poznejte chutě Chefparade

Už jste ochutnali artyčokové rizoto? Zkusili jste si udělat vlastní sushi nebo kari wrap s kuřecím masem? Že nevíte, jak na to? Přijďte si zpříjemnit sobotní odpoledne do Chefparade.

Kdy? 31. ledna 2015 od 11 hodin.

Kde? Ve studiu Chefparade na adrese Husitská 56, Praha 3.

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky