Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nový web, který čtyřicítkám doteď chyběl – Vlasta.cz

Nový web, který čtyřicítkám doteď chyběl – Vlasta.cz
Nový web, který čtyřicítkám doteď chyběl – Vlasta.cz
Zdroj: www.vlasta.cz

Možná už vám při pohledu kolem sebe, případně na celebrity, jako jsou Jennifer Aniston nebo Sandra Bullock, došlo, že čtyřicítka se dnes nerovná uvázat si šátek, začít háčkovat dečky a klohnit švestková povidla. Pro všechny ženy 40+, které si chtějí život patřičně vychutnat, jsme spustili nový web www.vlasta.cz.

Diskutujte: Co obdivujete na moderních čtyřicítkách? Jaké jsou čtyřicítky ve vašem okolí a co byste se od nich ráda přiučila?

Čtyřicítky mají bezva šanci začít si života znovu užívat. Jen si to někdy bohužel neuvědomují. A přitom dospěly do věku, kdy o životě a hlavně samy o sobě leccos vědí, cítí se sebevědomě, sex je víc baví a umí si ho vychutnat (dokázáno vědeckými studiemi) a našla by se ještě spousta dalších bonusů:

  • Nemusí se podřizovat ostatním a stále se lepší v používání slovíček jako „Ne“, „To mi nevyhovuje“, „Tak to nechci“.
  • Nečeká se od nich, že budou otrocky následovat módní trendy. Jen se naučit sáhnout po tom, co jim opravdu sluší.
  • Zklidňuje se šílený frmol kolem dětí, protože ty odrůstají a víc než o teplou večeři jim jde o to potkat doma mámu, která je „cool“ a „ready“. Nejlíp, když konečně začne zase mít své zájmy!
  • Tlumí se potřeba dělat dětem taxikáře a bankomat.
  • Nastal čas vzdělávat se, pečovat o sebe, sdílet s kamarádkami cokoliv čtyřicítku napadne, tvořit, poznávat a milovat. Hlavně sebe! Protože pak jsou ty nejlepší podmínky pro to, aby byla taková žena atraktivní skrz naskrz. Tělem i duší.

Tohle všechno však chce silného spojence. Rady a nápady jak začít, kudy kam a jakým způsobem „nahodit řemen“ vlastního života, i kdyby se to třeba dařilo jen po malých krůčkách.

Přesně to nabízí nový web www.vlasta.cz, který spustila Sanoma Media Praha nedávno.

Čtyřicítky mají svůj první web, který jim opravdu rozumí!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky