Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nová kulinářská soutěž na TV Barrandov

Zdroj: TV Barrandov

Milujete jídlo? Často se o něm bavíte, nebo dokonce sami rádi vaříte? Ať už jste jakýkoliv druh gurmána, nenechte si ujít nový soutěžní pořad Prostři pro tři, kterým vás bude provázet po následující sobotní večery Halina Pawlowská spolu se svým asistentem Petrem.

V každém díle se sejdou dva týmy neprofesionálních kuchařů, kteří budou v pěti různých kolech soutěžit o body. Tyto body pak společně s body udělenými za soutěžní pokrm dopomůžou jednomu z týmů ke krásné výhře. Výsledná jídla bude hodnotit porota sestavená ze známých osobností či „gastronomických“ profesionálů.

Dvě tříčlenná rodinná nebo přátelská družstva soutěží nejen ve vaření, ale také ve znalostech o jídle a v kulinářském umění vůbec. Zatímco jeden soutěžící vaří svůj vlastní recept na jednu ze soutěžních ingrediencí, další dva členové družstva se pěkně zapotí. Pět kol prověří nejen jejich vědomosti české a světové kuchyně, ale i šikovnost v přípravě jídel či v zacházení s různými věcmi okolo vaření - od příborů k použití toho správného masa či koření. Každé družstvo vstupuje do soutěže s určitým počtem bodů, které ztrácí či naopak získává. Tříčlenná porota pak může celý vývoj soutěže zvrátit v posledním kole, když dá všechny své body tomu nejlepšímu kuchaři.

V prvním díle nové kulinářské soutěže Prostři pro tři uvaříme dva originální recepty ze suroviny, která je v českých kuchyních častá a oblíbená - ze zelí. Zda vyhrají klasické bramboráky se zelím nebo rafinované zelné závitky, o tom rozhodne fundovaná porota - Naďa Konvalinková, Ivo Šmoldas a šéfkuchař Milan Hořejš.

Ať už se zajímáte o nové recepty, diety, rady či vtipné historky nejen z Halinina gastronomického života, podívejte se na Prostři pro tři, nebo se přihlaste jako soutěžící na www.barrandov.tv.

Dobrou chuť!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky