Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Netradiční Valentýn v lázních

Netradiční čarodějný rej v lázních
Netradiční čarodějný rej v lázních
Zdroj: www.imagio.cz

Přinášíme vám tip na Valentýna! Rádi byste se svojí láskou oslavili svátek zamilovaných tentokrát trochu jinak než květinou či večeří? Co takhle lázeňský pobyt? Nechte se inspirovat…

Jako každý rok si říkáte, jak byste mohli se svojí polovičkou strávit Svatého Valentýna a rádi byste na to tentokrát šli jinak? Máme pro vás netradiční nápad, který si oba užijete.

  • Darujte sobě a své lásce pobyt v Lázních Mšené, kde pro vás připravili speciální Valentýnské pobyty!

Lázně Mšené se nacházejí jen chvíli jízdy od hlavního města a překvapí vás krásnou oázou klidu v zimním hávu, který v tomto zimním období obzvlášť vynikne v lázeňském parku se sněhem pocukrovanými stromy. Příjemné prostředí lázní je vhodné pro mladší i starší páry, každý si najde své. Tyto rodinné lázně na vás dýchnou atmosférou domácího krbu a léty tradicí místních osvědčených procedur. Ať máte radši již jen relaxaci, nebo rádi trávíte volno aktivním odpočinkem, obojího můžete v těchto lázních využít.

  • Tento rok pro vás v Lázních Mšené připravili dvě varianty Valentýnských pobytů, a to pobyt v délce pěti dnů nebo třídenní víkendový pobyt.

Netradiční Valentýn v lázních

Oba pobyty v sobě zahrnují vydatnou polopenzi, každý z pobytů obsahuje i program v podobě procedur zaměřený speciálně pro dámy a speciálně pro pány. Dámy si vychutnají esenciální aroma koupel a čokoládový zábal nohou, muži zase ocení pivní koupel a chmelový zábal nohou. Pobyty zahrnují i procedury, které si můžete vychutnat spolu s partnerem. V kratším víkendovém pobytu jde o čokoládovou masáž a parafínový zábal na ruce a při volbě delšího pětidenního pobytu vás čeká aroma masáž pro oba a taktéž romantický zážitek v bazénu se šampaňským ve dvou.

Bonusem delšího pobytu je taktéž romantická večeře v lázeňské kavárně.

Jakýkoliv pobyt v Lázních Mšené si můžete obohatit o další nabízené procedury, od zábalů, masáží koupelí a mnoha dalšího například v místním Wellness centru. K dispozici jsou i další možnosti sportovního či kulturního vyžití a také do okolí lázní můžete podniknout spoustu hezkých výletů.

Rezervujte si včas svůj Valentýnský pobyt v Lázních Mšené na www.msene.cz

Netradiční Valentýn v lázních

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky