Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejvíc sexy princezny od Disneyho (video)

Zdroj: Profimedia.cz

Představte si následující scénu. Čekáte na předpremiéru Disneyho posledního animova-ného snímku „Princezna a žabák“. Na plátně se najednou objeví přehlídka všech jeho princezen. Která vám připadá nejvíc sexy?

Pokud jste četla poněkud zvrhlý, ale zároveň vtipný článek od Caitlin Moran „Pět dětských televizních hrdinů, se kterýma bych chtěl mít sex“, uděláte pravděpodobně následující. Vy-tvoříte si vlastní žebříček princezen podle toho, jak moc sexy vám připadají. Co na tom, že jsou jen namalované. Tohle prostě muži, a někdy i ženy, dělají...

Žebříček nejvíce sexy princezny od Disneyho

Tiana

Princezna TianaPrincezna Pocahontas

Pocahontas

Bella, Kráska a zvíře

Princezna Bella, Kráska a zvířePrincezna Ariel, Malá mořská víla

Ariel, Malá mořská víla

Jasmína, Aladin

Princezna Jasmína, AladinPrincezna Mulan

Mulan

Šípková Růženka

Šípková RůženkaPopelka

Popelka

Sněhurka

Sněhurka

Malá zajímavost pro šťoury

Zajímavé je, když si uvědomíte, v jakých letech se konkrétní filmové hrdinky poprvé objevily na plátně. Až na několik výjimek se pořadí nejvíce sexy princezniček chronologicky shoduje s pořadím, v němž byly vytvořeny. Znamená to, že jsou princezny stále více sexy? Z ukázek pohádky „Rapunzel“ (v kinech by měla být v prosinci 2010), či z letmého pohledu na rudo-vlasou svůdkyni z „The Bear and The Bow“ (Medvěd a luk, chystaná premiéra v roce 2011) se zdá, že tomu tak skutečně bude. Vypovídá toto zjištění něco o Disneym? A o nás? Nad tím se už musí zamyslet každý sám. Sestavte si vlastní žebříček nejvíce sexy animovaných posta-viček. A je už jedno, jestli si tím krátíte čas, nebo to děláte ze zájmu.

Chcete vidět víc z připravované Disney pohádky Rapunzel? Podívejte se na video.

Která Disneyho princezna připadá nejvíce sexy vám?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky