Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejkrásnější TRPASLIČÍ MODELKY. Jak se vám líbí?

Trpasličí modelky
Trpasličí modelky
Zdroj: www.instagram.com
Prohlédněte si všechny fotografie (36)

Podívejte se na ženy, které dokázaly i přes svůj handicap prorazit ve světě vysokých štíhlých modelek, a stát se celebritami.

 Všechny tyto ženy se narodily s nanismem, vrozenou vadou, kdy tělo neprodukuje dostatek růstového hormonu. V důsledku toho se jim dostatečně neprotahují především dlouhé kosti. Lidé postižení touto vzácnou genetickou chorobou v dospělosti dosahují výšky od 60 do 150 cm. 

Tyto tři krásky však komplexem ze své výšky netrpí. Všechny se živí jako modelky, herečky, moderátorky a o pracovní nabídky rozhodně nouzi nemají! Jordanna James (28 let, 136 cm) vede taneční studio, vystupuje v muzikálech na Brodwayi a snaží se prorazit v Hollywoodu jako herečka. Elennu Steals (32 let, 138 cm) živí modeling a  televizní show Little Women. Brazilka Karin Lemos (24 let, 130 cm) je dokonce jednou z nejpopulárnějších a nejvíce vyhledávaných modelek ve své zemi, účinkuje v telenovelách i celovečerních filmech a vlastní prosperující fitness studio.  V loňském roce získala titul Nejvíce sexy trpaslík planety. 
 

Chcete se pobavit další galerií? Přečtěte si náš článek o nejšílenějších svatebních šatech.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky