Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Na co se dívat v televizi? S dětmi na Saharu

S dětmi na „Saharu“
S dětmi na „Saharu“
Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

Vydejte se v sobotu s dětmi na imaginární Saharu a užijte si fascinující televizní dobrodružství. K tomu vám nabízíme komedie, horory i drama.

PONDĚLÍ 30. 5. 2011

Julie Lescautová

Julie Lescautová, slavná francouzská vyšetřovatelka, tentokrát vyšetřuje se svými kolegy vraždu mladé Afričanky. Epizoda s názvem Neznámá ze silnice již napovídá, že se bude jednat o vraždu přímo na silnici. Dívku někdo srazí autem a později se prokáže, že byla také znásilněna. Zjistěte spolu s Julií, ke komu vedou všechny stopy. A myslíte, že to bude jednoduchý případ?

  • To můžete zjistit v 15:30 na TV Prima.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

ÚTERÝ 31. 5. 2011

Beznaděj

Rády se bojíte? Po nocích čtete horory a pak se vám jen těžko usíná? A patří do vaší sbírky hororů také velmistr Stephen King? Pak si určitě ve 22:50 zapněte ČT 1 a dívejte se na televizní film Beznaděj, který byl natočený podle stejnojmenného románu mistra hororu. I když byla televizní adaptace zkrácena, autoři zachovali podstatu díla nedotčenou. Zjistíte, že jedinou možností, jak se bránit zlu, je nejen víra v Boha, ale také víra ve vlastní osobnost a schopnosti.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

STŘEDA 1. 6. 2011

Jiný den

I když je tento den věnovaný dětem, využijte chvíle, kdy spinkají v postýlkách nebo sedí ve škole. Společně s přípravou oběda se můžete dívat na film, ve kterém mladá žena dostane šanci vrátit se v čase a zachránit přítele před tragickou smrtí při nehodě. No mimochodem, dámy, nebylo by někdy na škodu vrátit se a něco v našem životě změnit, že?

  • Drama s prvky fantastiky Jiný den sledujte na TV Nova v 10:00. V hlavních rolích se představí Shannen Doherty, Max Martiny a Julian McMahon, kterého můžete znát třeba ze seriálu Plastická chirurgie s.r.o.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

ČTVRTEK 2. 6. 2011

Příběh Wendella Bakera

Máte tu možnost a čas dívat se ráno na televizi? Jestli ano, pak si nenechte ujít komedii s bratry Luke a Owenem Wilsonovými, kterým skvěle vypomáhá také Eva Mendes, nazvanou Příběh Wendella Bakera. Pobavíte se u komedie o napraveném hříšníkovi, ztracené lásce a domově důchodců v potížích.

  • Představte si to, mohla byste milovat drobného podvodníčka, který si ne a ne najít pořádnou práci? Zjistěte to už v 09:50 na TV Nova.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

PÁTEK 3. 6. 2011

Pták na drátě

Jak poznáte dobrý film na první pohled? Zkuste si nejdříve zjistit, jací v něm hrají herci. Některá jména jsou totiž prvním předpokladem k tomu, že by film mohl být kvalitní, vtipný a dalo by se na něj koukat. Otestovat svoje tipy můžete už tento pátek. Na TV Prima ve 23:15 můžete sledovat herecký koncert dvojice Mel Gibson a Goldie Hawn, a to ve filmu Pták na drátě. A to už vypadá docela nadějně, ne?

Přečtěte si:

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

SOBOTA 4. 6. 2011

Sahara

Ještě jste nestihly s dětmi oslavit jejich „svátek“? Pokud nebude pršet, vyražte s nimi do blízkého parku, kde pro ně jistě bude připraven nějaký zábavný program, a poté v 16:05 zasedněte společně k televizi, pusťte TV Nova, připravte si malé občerstvení a pití, ať nemusíte vstávat uprostřed filmu, a sledujte dobrodružný příběh dvojice dobrodruhů a půvabné lékařky, v němž nejde jen o poklad, ale také o další záhady.

  • Děti z imaginárního výletu na Saharu budou nadšené a celý večer pak nebudou mluvit o ničem jiném. V hlavních rolích se představí krásný Matthew McConaughey a Penélope Cruz.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize

NEDĚLE 5. 6. 2011

Když rozvod, tak rozvod

Neděle je odvozená od slova nic nedělat. Přesto ale potřebujete udělat pár domácích prací, jako je zpacifikování velké hromady prádla, utření prachu nebo vytření podlahy? Zkuste si k tomu pustit kulisu, která pobaví, ale není nutné ji úpěnlivě sledovat. Podívejte se na českou komedii z roku 1981 o vznětlivém pokrývači, manželské krizi a špatně utajeném rozvodu.

  • Film Když rozvod, tak rozvod sledujte na TV Nova v 15:35.

Zdroj: TV Prima, TV Nova, Česká televize
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Pamlsky našich babiček

Časy se mění, co bylo, není. Změnil se i sortiment pamlsků z poutí a jarmarků. Zůstaly perníky, pendrek, žužu... Vzpomínáte ale na další laskominy?

Akční letáky