Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Menopauza. No a co?!

Zdroj:

Projevy menopauzy jako návaly horka, zarudnutí ve tváři, slabost, bolesti hlavy, nesoustředěnost, poruchy spánku a nálady, podrážděnost nebo naopak úzkost, neohrožují vážněji zdraví ženy, ale významně snižují kvalitu života.

Jednotlivé složky doplňku stravy Femína pomáhají zvládnout nepříjemné stavy spojené s obdobím menopauzy.

Femína je nehormonální doplněk stravy, který byl vyvinut pro ženy všech věkových kategorií. V přípravku je obsažena směs z vysoce koncentrovaného extraktu z jetele lučního se čtyřmi druhy izoflavonů, indol–3-karbinol získaný šetrnou extrakcí z křížokvětých rostlin a omega-3-nenasycené mastné kyseliny.

Zabezpečí, aby nedocházelo v organismu k přílišnému poklesu ani vzestupu hormonálních hladin nebo k jejich kolísání, což přispívá k udržení pravidelného menstruačního cyklu u mladých žen a také ke zvládnutí nepříjemných stavů spojených s obdobím klimaktéria.

A pozor, nyní při koupi Femíny v lékárně, najdete dárek v balení! Více na www.feminakapsle.cz . Doplněk stravy Femína není určen pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné ženy a kojící matky. Neužívejte při poruchách krevní srážlivosti nebo užíváte-li jakékoliv léky ovlivňující krevní srážlivost. Užíváte-li jakékoliv léky nebo doplňky stravy, poraďte se o vhodnosti užívání tohoto přípravku se svým lékařem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky