Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MAGAZÍN KAFE: Vychází už páté číslo

MAGAZÍN KAFE: Vychází už páté vydání
MAGAZÍN KAFE: Vychází už páté vydání
Zdroj: Thinstock a red

Nový magazín je na světě a s ním i mnoho témat, článků a inspirace pro vás. A to všechno zcela ZDARMA.

  • Náš elektronický časopis je určený pro všechny, kteří si články a obrázky s oblibou prohlíží nejen na monitoru počítače, ale i na tabletu či mobilním telefonu, třeba při cestě do práce. A pokud jste něco takového zatím nevyzkoušeli, teď je ten správný čas.

Nový MAGAZÍN KAFE si můžete přečíst ZDE

Zdroj: Thinstock a red

Je tady již páté vydání MAGAZÍNU KAFE a já mám velikou radost, že jste si jej oblíbili stejně, jako máte rádi náš web www.kafe.cz

Třeba se nám jednou podaří MAGAZÍN KAFE vydat opravdový, tištěný a z papíru. Třeba si ho budete moci přečíst ve své oblíbené kavárně, při popíjení kapučína. Zatím je to jen sen, ale sny máme právě proto, aby se dříve či později staly realitou.

A na co se můžete v tomto čísle těšit? Je toho hodně. Přinášíme 7 chyb, které zpomalují hubnutí, zjistili jsme pro vás výhody i rizika tzv. rybí pedikúry a známe 10 možných důvodů, proč ještě nejste vdaná. V módní sekci se zaměříme na letos velmi trendy Etno styl a v oblasti sexu poradíme afrodisiaka, díky nimž budou vaše milostné hrátky peprnější. Vzpomeneme také na nedávno zesnulou zpěvačku Ivetu Bartošovou a její osudové muže.

Užívejte si červen, relaxujte, těšte se na krásné letní zážitky a sněte. 

Kateřina Plandorová
šéfeditorka

Předchozí vydaná čísla MAGAZÍNU KAFE:

Zdroj: Thinstock a red

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Kam na víkend: Oslavte Den dětí

Kam na víkend: Oslavte Den dětí

Tentokrát patří oba volné dny dětem. Proto zapomeňte na práci a podívejte se na našich 5 tipů, kam vyrazit s celou rodinou na oslavu Mezinárodního…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU