Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MAGAZÍN KAFE: Vychází podzimní číslo

MAGAZÍN KAFE: Vychází podzimní číslo
MAGAZÍN KAFE: Vychází podzimní číslo
Zdroj: Thinstock a red

Máme velikou radost, protože právě spatřilo světlo světa nové vydání našeho magazínu. A co je nejlepší? Pro všechny naše čtenáře je ke stažení ZDARMA.

  • Náš elektronický časopis je určený pro všechny, kteří si články a obrázky s oblibou prohlíží nejen na monitoru počítače, ale i na tabletu či mobilním telefonu, třeba při cestě do práce. A pokud jste něco takového zatím nevyzkoušeli, teď je ta správná chvíle.

Nový MAGAZÍN KAFE si můžete přečíst ZDE

Zdroj: Thinstock a red

Milí čtenáři,

máte před sebou podzimní číslo MAGAZÍNU KAFE a já se musím přiznat, že mě při jeho přípravě nesmírně zaujal článek o tom, jaké změny prodělalo ženské tělo za posledních 60 let. Věřili byste tomu, že třeba boty nosíme dnes průměrně o více než tři čísla větší než dámy 50. let? No opravdu! A dokonce i naše prsa čas poznamenal. Víc už ale prozrazovat nebudu, článek najdete hned na následujících stranách a rozhodně stojí za přečtení.

A co pro vás máme dál? Tak třeba inspiraci v nových kadeřnických trendech, podzimní módu nebo dokonalé recepty z jablek a hrušek. Chybět samozřejmě nebudou ani témata vztahová a lehce pikantní.

Takže, moji milí, užívejte si podzimu, relaxujte spolu s MAGAZÍNEM KAFE a vychutnávejte slasti života. Já v nejbližší době opustím redakci a na čas se s radostí připojím do vašich čtenářských řad. Těším se, že mi www.kafe.cz bude zpříjemňovat chvíle mateřské dovolené.

Na nějakou dobu se tedy s vámi loučím :-?

Kateřina Plandorová
ex-šéfeditorka

Předchozí vydaná čísla MAGAZÍNU KAFE:

Zdroj: Thinstock a red  

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU