Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MAGAZÍN KAFE: Vychází druhé číslo

MAGAZÍN KAFE: Vychází druhé číslo
MAGAZÍN KAFE: Vychází druhé číslo
Zdroj: Thinstock a red

Pro všechny milovníky našeho webu máme dvě báječné zprávy. Tou první je, že nový Magazín Kafe právě vyšel, a tou druhou, že si ho můžete opět stráhnout zcela ZDARMA.

  • Náš elektronický časopis je tu pro všechny z vás, kteří si články a obrázky s oblibou prohlížíte nejen na monitoru počítače, ale i na tabletu či mobilním telefonu.

Nový MAGAZÍN KAFE si můžete přečíst ZDE

S velkým potěšením zvu vás, naše čtenáře, k prolistování druhého čísla MAGAZÍNU KAFE.

Přiznávám, že když jsme před Vánoci chystali jeho první vydání, nikdo z nás netušil, zda si jej přečtou tisíce lidí, nebo jen pár desítek. Tak jako tak jsme se snažili, aby byl náš elektronický časopis co možná nejkrásnější, jeho obsah pak poutavý, zábavný a inspirativní. A zřejmě se nám to podařilo. Čtenářů bylo víc, než jsme se vůbec odvažovali doufat, a noví stále přibývají. Děkujeme vám! Je to pro nás úspěch, díky kterému probíhaly práce na novém čísle o to radostněji.

Protože je stále ještě začátek roku a většina z nás se snaží žít zdravěji, máme pro vás tentokrát velké dietní menu na celý týden. Já sama jsem si na vlastní kůži vyzkoušela, zač je toho loket cvičit pod vedením osobního trenéra. O svých dojmech vám samozřejmě povím. A pokud patříte mezi šťastlivce, jejichž tělo vzpruhu nepotřebuje, možná oceníte naše rady, čím si okořenit partnerský vztah, případě jak se stát veselejším rodičem.

Hoďte si tedy nohy na stůl, uvařte hrnek kafe a dejte se do čtení…

Kateřina Plandorová
šéfeditorka

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Kupte si los a vyhrajte 5 miliónů!

Kupte si los a vyhrajte 5 miliónů!

Nevěříte tomu, že peníze lze získat i jinak než poctivou prací? Zkuste uvěřit! I štěstí hraje v cestě za bohatstvím svoji důležitou roli. Vyzkoušejte…

Akční letáky