Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MAGAZÍN KAFE: Nové vydání je na světě

MAGAZÍN KAFE: Nové vydání je na světě
MAGAZÍN KAFE: Nové vydání je na světě
Zdroj: Thinstock a red

Svěží témata, notná porce inspirace a pohodová atmosféra. Tak to je zbrusu nové číslo MAGAZÍNU KAFE, které si můžete přečíst opět zcela ZDARMA.

  • Náš elektronický časopis je určený pro všechny, kteří si články a obrázky s oblibou prohlíží nejen na monitoru počítače, ale i na tabletu či mobilním telefonu, třeba při cestě do práce. A pokud jste něco takového zatím nevyzkoušeli, teď je ten správný čas.

Nový MAGAZÍN KAFE si můžete přečíst ZDE

Zdroj: Thinstock a red

Mám kliku, vím to. Potkala jsem totiž před časem skvělého chlapa a jsme spolu. Samozřejmě mi ale neušlo ani to, že najít (dnes) partnera, který za něco stojí, není jen tak. Neustále mi to totiž opakuje má kamarádka, stěžuje si kolegyně a stejně to vidí i dávná spolužačka ze základky. Všechny jsou krásné, inteligentní, milé a pro muže, který je objeví, budou jednou učiněným štěstím, o tom nepochybuji. Potíž je ale v tom, že pokud to nechají náhodě, jako doposud, možná se s tím pravým minou. A to je přeci škoda.

Na stránkách nového MAGAZÍNU KAFE vám tedy přinášíme článek s názvem Zajímaví muži: Víme, kde se vyskytují. Je psaný trochu s nadsázkou, protože každý přeci ví, že sportovce poznáte ve „fitku“ a muzikanta na koncertě. Zní to jasně jako facka, ale upřímně, není právě potíž nás žen, že nejsme v hledání partnera zas až tak moc kreativní a přespříliš vyčkáváme? Zkuste se řídit našimi radami a vyrazte do terénu, za to nic nedáte :-)

V novém MAGAZÍNU KAFE jsme pro vás mimo jiné nachystali módní inspiraci v podobě jarních bundiček, sondu do světa VIP dam, které i po čtyřicítce zůstaly krásné a sexy. Také  představíme voňavou kosmetiku z kávy a mnoho dalšího.

Užívejte si jaro, lásku (a to i za předpokladu, že ji teprve hledáte) a začtěte se do MAGAZÍNU KAFE.

Kateřina Plandorová
šéfeditorka

A tady jsou všechna zatím vydaná čísla MAGAZÍNU KAFE

Zdroj: Thinstock a red

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU