Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MAGAZÍN KAFE: Letní dvojčíslo právě vyšlo

MAGAZÍN KAFE: Vychází už páté vydání
MAGAZÍN KAFE: Vychází už páté vydání
Zdroj: Thinstock a red

Pro prázdninový čas jsme pro vás chtěli připravit něco extra, a tak vznikl tenhle krásný, barevný letní speciál, plný letních témat a inspirace. Pevně věříme, že spolu s ním prožijete fajn dovolenkové dny.

  • Náš elektronický časopis je určený pro všechny, kteří si články a obrázky s oblibou prohlíží nejen na monitoru počítače, ale i na tabletu či mobilním telefonu, třeba při cestě do práce nebo během lenošení u bazénu. A pokud jste něco takového zatím nevyzkoušeli, teď je ta správná chvíle.

Nový MAGAZÍN KAFE si můžete přečíst ZDE

Je tady léto, čas, na který se celý rok těšíme. Čekají nás dovolené s rodinou, grilování a výlety s přáteli i romantické procházky pouze a jen ve dvou.
Na létu je krásné, že zážitky si často hýčkáme ještě dlouho poté, co nastane podzim a pak zima. Při pohledu na barevné fotografie plné slunce se v lednu usmějeme a naše nálada je hned o něco veselejší. Prázdniny plné her a radovánek jsou nádherným časem pro děti, ale i my dospělí máme nyní více než kdy jindy možnost do dětství se tak trochu vrátit.

V našem letním speciálu MAGAZÍNU KAFE najdete vše, co právě s létem souvisí. Máme pro vás třeba užitečné rady, jak nepřibrat na dovolené all-inclusive, poradíme, co dělat, abyste se o prázdninách nehádali s partnerem, a víme dokonce i to, kde na světě narazíte na ty nejlepší milence. Těšte se též na krásnou módní inspiraci, na chladivé kávové osvěžení, prázdninový horoskop i mnoho dalšího.

Milí přátelé, hoďte za hlavu starosti a užijte si to nejkrásnější léto! 

Kateřina Plandorová
šéfeditorka

Předchozí vydaná čísla MAGAZÍNU KAFE:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky