Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MAGAZÍN KAFE: Letní dvojčíslo právě vyšlo

MAGAZÍN KAFE: Vychází už páté vydání
MAGAZÍN KAFE: Vychází už páté vydání
Zdroj: Thinstock a red

Pro prázdninový čas jsme pro vás chtěli připravit něco extra, a tak vznikl tenhle krásný, barevný letní speciál, plný letních témat a inspirace. Pevně věříme, že spolu s ním prožijete fajn dovolenkové dny.

  • Náš elektronický časopis je určený pro všechny, kteří si články a obrázky s oblibou prohlíží nejen na monitoru počítače, ale i na tabletu či mobilním telefonu, třeba při cestě do práce nebo během lenošení u bazénu. A pokud jste něco takového zatím nevyzkoušeli, teď je ta správná chvíle.

Nový MAGAZÍN KAFE si můžete přečíst ZDE

Zdroj: Thinstock a red

Je tady léto, čas, na který se celý rok těšíme. Čekají nás dovolené s rodinou, grilování a výlety s přáteli i romantické procházky pouze a jen ve dvou.
Na létu je krásné, že zážitky si často hýčkáme ještě dlouho poté, co nastane podzim a pak zima. Při pohledu na barevné fotografie plné slunce se v lednu usmějeme a naše nálada je hned o něco veselejší. Prázdniny plné her a radovánek jsou nádherným časem pro děti, ale i my dospělí máme nyní více než kdy jindy možnost do dětství se tak trochu vrátit.

V našem letním speciálu MAGAZÍNU KAFE najdete vše, co právě s létem souvisí. Máme pro vás třeba užitečné rady, jak nepřibrat na dovolené all-inclusive, poradíme, co dělat, abyste se o prázdninách nehádali s partnerem, a víme dokonce i to, kde na světě narazíte na ty nejlepší milence. Těšte se též na krásnou módní inspiraci, na chladivé kávové osvěžení, prázdninový horoskop i mnoho dalšího.

Milí přátelé, hoďte za hlavu starosti a užijte si to nejkrásnější léto! 

Kateřina Plandorová
šéfeditorka

Předchozí vydaná čísla MAGAZÍNU KAFE:

Zdroj: Thinstock a red

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky