Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

MAGAZÍN KAFE: Jarní číslo je tady

MAGAZÍN KAFE: Jarní číslo je tady
MAGAZÍN KAFE: Jarní číslo je tady
Zdroj: Thinstock a red

Máme pro vás nachystané březnové vydání MAGAZÍKU KAFE a hoříme nedočkavostí, jak se vám bude líbit. Těšit se můžete třeba na jarní detox, sondu do pánského prádelníku nebo na výběr luxusních kávových dezertů. A to je samozřejmě jenom zlomek...

  • Náš elektronický časopis je tu ZDARMA pro všechny z vás, kteří si články a obrázky s oblibou prohlížíte nejen na monitoru počítače, ale i na tabletu či mobilním telefonu.

Nový MAGAZÍN KAFE si můžete přečíst ZDE

Zdroj: Thinstock a red Asi každý z nás někdy zažil, že prostě selhala technika. Auto vypovědělo službu na dálnici při cestě do Chorvatska, mobilu došla baterka přesně ve chvíli, kdy vám konečně po první schůzce zavolal ON, elektrická vrata garáže se odmítla otevřít, protože vypnuli proud. Takovým případům, které někdy značně zamíchají našimi plány, se prostě nevyhneme, i kdybychom se postavili na hlavu. Vím o tom své, stalo se mi to docela nedávno. Fotili jsme spolu s celým týmem historicky první pánské proměny pro www.kafe.cz a přesto, že celá akce i lidé byli skvělí, všichni jsme si večer oddechli, že je to za námi. Teď už se jen těšit na fotky a pak chystat články… Bohužel, chyba lávky! Moderní technika rozhodla za nás. Počítači odešel hard disk a my, i přes veškeré záchranné manévry, o celou tu parádu nenávratně přišli. K zlosti, že…

Ale víte, co je na téhle situaci báječné? (Ano, čtete správně, nedělám si legraci.) Krásné a obdivuhodné je, že všichni ti lidé, kteří do toho napoprvé dali své srdce i maximum energie, neváhali a šli nám pomoci znovu. Věřím, že výsledky budou nyní ještě hezčí než ty původní, protože vznikly v atmosféře laskavosti, pochopení a radosti.

Děkuji tedy bezva stylistkám, fotografce a samozřejmě i našim čtyřem sympaťákům, kteří se na proměnu přihlásili a místo jednoho odpoledne nám věnovali dvě. Jste úžasní!

Zdroj: Thinstock a red

A skvělý je i náš nový MAGAZÍN KAFE. Dočtete se v něm třeba to, jak se v předjaří ozdravit s pomocí velkého detoxu. Prozradíme, co vám napoví, že chlapovi nejste lhostejná, a naservírujeme ty nejlepší recepty na výtečné dezerty, vyrobené - jak jinak - než z KAFE.
Takže, přátelé, pusťte z hlavy starosti, listujte, čtěte a relaxujte. Jaro je za dveřmi!

Kateřina Plandorová
šéfeditorka

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU