Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Luxusní karavany – to je dovolená

Karavan
Karavan
Zdroj: archív výrobců

Chcete si užít opravdu pohodlné cestování bez toho, aniž byste musela přemýšlet, kde zastavíte na toaletu, anebo kam si zajdete na oběd? Vyrazte v karavanu, ten má totiž vše, co na cestách můžete potřebovat.

Rádi cestujete a chcete si užívat volné dny podle momentální nálady? Pak jeďte na dovolenou v karavanu! Je to nezapomenutelný zážitek, který vás nadchne svými atributy už při první jízdě. Život na parkovišti totiž může být navýsost luxusní a nabízí veškeré pohodlí, na které jste zvyklí z domova. Představíme vám některé z karavanů snů.

Atraktivní karavan

Atraktivní karavan

Prožijte cestu snů s tímto automobilem prémiové kategorie. Je atraktivní již po vnější stránce, když ale projdete vstupními dveřmi, je pro vás přichystaný perfektní pohled do přepychového vnitřku. Nechybí mu společenský stůl s pohodlným sezením pro čtyři lidi, praktické skříně s úložným zařízením také u stropu, vše ve vkusném dřevě, které přidává na útulnosti a eleganci.

Cena: od 1.481.715 Kč (Fiat Ducato, Hymer Tramp 528 SL)

Dynamický karavan

Dynamický karavan

Kompaktní tvar tohoto integrovaného obytného vozu zná snad každý. Exsis je štíhlý, nízký, dynamický, s harmonickými proporcemi. Navíc má elegantní interiér v kombinaci tmavého dřeva a béžové kůže, ve které je potažena sedací souprava.

Cena: od 1 438 965 Kč (Ford Transit 350 M)

Karavan plný energie

Karavan plný energie

Tento vůz je orientovaný spíše na přírodu. Říká se o něm, že je plný života. Koncept obytného prostoru spojuje ergonomii s komfortem. A jako jeden z mála jsou možná u tohoto vozu elektricky ovládaná zrcátka, které se zvlášť hodí pro zvídavé nebo začáteční řidiče karavanů.

Cena: od 1 695 465 Kč (Fiat Ducato, Hymer B 518 CL)

Úsporný karavan

Úsporný karavan

Jednoduše geniální. Úsporný prostor vznikl díky funkční a inteligentní formě bydlení. Podvozek Ford nabízí přehlednou přístrojovou desku, tempomat, airbag řidiče a spolujezdce a nechybí ani ABS a trakční kontrola.

Cena: od 1 245 165 Kč (Ford Transit, Hymer Van 562)

Rodinný karavan

Rodinný karavan

Rodinný model, který se pyšní velkým prostorem pro celou rodinu, je ideální na letní cestování. Stojí na podvozku Fiat a je vyhlášený jako dynamický a silný vůz v barevné kombinaci Imperiál modrá ve spojení s bílou, který je vhodný pro aktivní dovolenou.

Cena: od 1.538.715 Kč (Fiat Ducato, Hymer Camp 614)

Tip Kafe.cz

Nemáte dost peněz, abyste si karavan koupili? Nevadí! Můžete využít služeb některé z půjčoven karavanů a vydat se vstříc dobrodružství. Výhodou je i to, že na většinu z nich vám stačí řidičský průkaz skupiny B.

Kam se obrátit?
pujcovnakaravanu.cz
pujcovna-obytnych-aut.cz
karavany-pujcovna.cz
pujcovnakaravany.cz

Na kolik vás to vyjde?

Záleží na sezoně a době vypůjčení, nejvyšší ceny jsou o prázdninách a při půjčení na méně dní. Uvedené příklady jsou za zapůjčení v létě.

  • Karavan Belmond (7 dní, v ceně 250 km/den): 3 090 Kč/den (www.karavany-pujcovna.cz)
  • Obytný vůz Hymer Camp 642 CL (7 dní, v ceně 300 km/den): 3 390 Kč (www.pujcovna-obytnych-aut.cz)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky