Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Láska a sex ve světovém stylu!

Láska a sex ve světovém stylu!
Láska a sex ve světovém stylu!
Zdroj: www.bonybony.cz

K létu rozhodně patří vášeň a láska.

Na Gurmánské cestě s BonyBony.cz už jsme procestovali spoustu zemí a vy jste se mohli zamilovat do vybraných lahodných pokrmů, které hrdě reprezentují světové země.

Za tu dobu jsme zpozorovali velice zajímavou věc. Muži se podobají národním kuchyním a naopak. Pojďte se s námi podívat napříč kontinenty, abyste věděli, co od okouzlujících cizinců očekávat. A navíc pár libůstek z milostného života!

Začněme zemí letních lásek. Italové jsou vášniví a nikdy se s nimi nebudete nudit. Rádi překvapují a za každé okolnosti skvěle vypadají. Stejně tak, jako menu v restauraci COMO – luxusně vypadající, překvapující svou dokonalou chutí…

BonyBony BonyBony Zdroj: www.bonybony.cz

Japonští muži jsou úplně jiným šálkem „čaje“. Oproti Italům jsou odměření, tvrdě pracují, ale touží mít vše perfektně propracované a sladěné. Výsledkem toho je sushi, ve kterém se všechny tyto vlastnosti odráží. Vychutnejte si vizuální i chuťovou dokonalost sushi v restauraci Sakura!

Žhavé to může být i v Chorvatsku a Španělsku. Tam ale kroťte své vášně na plážích! „Odměnou“ by vám poté byla tučná pokuta nebo dokonce až 30 dnů ve vězení. A žádné užívání. Radši se vydejte do La Bodega Campo, kde vás skvělá večeře navnadí na romantické chvilky!

Pokud se chystáte na společnou dovolenou do Irska, přibalte si do kufru i prezervativy. V téhle katolické zemi byste je hledali tak dlouho, že by z vás i ta poslední kapka vášně vyprchala. Radši si zajděte na skvělé irské menu v Murphy´s pub a vše ostatní už je jen ve vaší režii.

Milujte se o prázdninách světově a navštivte s Gurmánskou cestou co nejvíce zemí. Věřte nám, že to bude stát za to!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Můj boj s obrazem na fotografii

Až kam mi paměť sahá, nikdy jsem neměla ráda fotografování. Ba dá se skoro říct, že jsem se focení vyhýbala. Tedy pokud to bylo možné. Proto na mnoha…

Akční letáky