Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Krimi: Lákají děti do aut. Nikdo neví proč!

Zdroj:

„Neznámý muž nutil ke svezením autem s tmavými skly malé dítě,“ objevuje se stále častěji v krimi rubrikách. Varování přitom přicházejí z různých koutů republiky. Začíná to být vnímáno téměř jako záhada UFO, protože chybí jasné rozuzlení.

Obavy z podezřelého auta zachvátily v poslední době malou obec Smržice na Prostějovsku. Na přelomu září a října tam totiž podobnou příhodu zažil a popsal sedmiletý školák.

Když jsme se vydali zmapovat strach z případného pedofila, napadalo nás to, co asi každého: kluk si mohl jen vymýšlet a je z toho takový humbuk.

Jenže nikomu se nechce situaci podceňovat. Co totiž obnáší ztracení dítěte, následné pátrání a tragický konec, jsme v poslední době zažili v souvislosti s případem Aničky Janatkové. Příběh sledovala s napětím celá republika.

Kam jdeš?

„Přišel tatínek s jedním chlapcem, že mi kluk povykládá, co se stalo,“ vzpomíná na ohlášení divného jednání Marie Zoubalová, ředitelka Základní školy ve Smržicích.

Když šlo o výmysl…

Na linku 158 oznámil 35letý muž v pátek 14. ledna 2011 odpoledne, že jeho nezletilého syna v obci Osoblaha naložili neznámí pachatelé do dodávky, prohledali ho a pak ho vyložili a odjeli. Na místo byli vysláni kriminalisté. Následně se ale nezletilý chlapec přiznal, že si celou událost vymyslel z obavy trestu za špatný prospěch ve škole.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Koncert v Paříži - Prolog

Koncert v Paříži - 5. kapitola

Pro nadějnou pianistku Rachel představovalo setkání s Orlandem, majitelem venkovského sídla a bývalým bojovým pilotem Královského letectva, pobídku k…

Akční letáky