Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kouzelná inspirace izraelské vizážistky: Pohádky malované na víčka

Tal Peleg
Tal Peleg
Zdroj: www.facebook.com
Prohlédněte si všechny fotografie (23)

Nechte se pohladit po duši originálními miniaturami vizážistky, výtvarnice a blogerky Tal Peleg. Místo klasických očních stínů maluje na víčka motivy z pohádek. Ty nejkrásnější najdete v naší galerii!

Tal Peleg je izraelská výtvarnice, vizážistka a bloggerka. Její projekt Oko – okno do duše si získal na sociálních sítích už skoro půl milionu fanoušků a další rychle přibývají. Není se čemu divit. 
 
Tal Peleg si zvolila zvláštní místo, kde realizuje svá díla. Na oční víčka maluje tekutými očními linkami miniaturní obrazy. Největší inspirací jsou jí pohádky, bajky a horory. A účel? Vyvolat emoce, ať už dobré nebo špatné.
 
Tal Peleg se původně živila jako běžná kosmetička a vizážistka. Pak jí ale její práce začala nudit. Protože miluje příběhy (a každý si v sobě ten svůj neseme) rozhodla se je vepsat lidem přímo do tváří. Líbilo by se vám mít na víčkách místo běžných stínů výjev z Malého prince, motiv z Bídníků či Čarodějova učně? Fantazii se meze nekladou. S trochou šikovnosti a cviku to zvládnete také.  
 
Co dělají její obrazy s vámi? Líbí se vám, napište!
 
Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!
 
Zde naleznete tutorial: 
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky