Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

KINOTIP: Přijde letos Ježíšek?

KINOTIP: Přijde letos Ježíšek?
KINOTIP: Přijde letos Ježíšek?
Zdroj: oficiální zdroje k filmu
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Vánoční nostalgická komedie s Libuškou Šafránkovou a Josefem Abrhámem vás tomhle čase zcela jistě zahřeje na duši. Premiéru měla 5. prosince a my vám přinášíme ukázku, fotky i důvody, proč se vypravit do kina.

Těšit se můžete na příběh dvou rodin, které se rozhodly, že Vánoce jsou prostě od toho, aby se konaly dobré skutky, přání se plnila za každou cenu a aby na zázraky věřily nejen děti. Šarmantní šedesátník José se vrací po třiceti letech z emigrace v Mexiku do rodné Prahy. Podlehne totiž naléhání své mexické manželky Dolores. Ta věří, že pro jejich dceru Penélope, která se marně snaží otěhotnět, je poslední nadějí zázrak, který by v předvánočním čase mohlo splnit slavné Pražské jezulátko. José má z návratu obavy, protože moc dobře ví, že by mu mohl přinést nečekaná překvapení. Ta mají podobu jeho dávného kamaráda Rudy, který všemi rád manipuluje, ale hlavně jeho bývalé lásky Květy a její velké, osobité rodiny v čele se synem Michalem. Rodné místo Josému připraví řadu svízelných situací. Bude potřebovat nadhled a všechen svůj smysl pro nápaditá řešení, aby se z malérů všichni dostali. Nakonec se ale ukáže, že i každý z členů Josého rodiny skrývá své tajemství a že v Praze je kromě legendárního Pražského jezulátka i řada dalších bytostí, které jsou schopné konat zázraky.

Důvody, proč na film do kina vyrazit:

  • Milujete Libušku Šafránkovou a chcete ji po dlouhé době vidět na plátně s manželem Josefem Abrhámem.
  • Toužíte po umocnění vánoční atmosféry.
  • Máte rádi romantiku s přídavkem nostalgie.
Režie: Lenka Kny
Scénář: Karolína Dubová, Lenka Kny
Hrají: Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Václav Postránecký, Pavel Kříž, Igor Chmela, Dolores Heredia, Aislinn Derbez, Danica Jurčová, Marian Roden, Radúz Mácha, Oldřich Vlach

Podívejte se na ukázku k filmu 

V kinech teď také uvidíte: Bella Mia - Balada o kravách a lidech nebo Donšajni - film oscarového režiséra Jiřího Menzla 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky