Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

KINOTIP: Pařba na třetí aneb když to chlapi pěkně roztočí

KINOTIP: Pařba na třetí aneb když to chlapi opět pěkně roztočí
KINOTIP: Pařba na třetí aneb když to chlapi opět pěkně roztočí
Zdroj: oficiální zdroje k filmu
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Je tady třetí (prý poslední) ze série bláznivých pařeb a s ní i řada naprosto absurdních scén i vtipných hlášek. Premiéra proběhla 30. května a my pro vás máme dobré důvody, proč se na tuhle komedii do kina vydat.

Phil, Stu a Doug jsou kamarádi, kteří se znají léta. Mají hodně společných vzpomínek, zejména pak na Dougovo poněkud bláznivé loučení se svobodou ve Vegas nebo na Stuovu neméně šílenou svatbu v Bangkoku. Při obou těchto akcích jim byl v patách podivínský Alan, který se i přes jejich nevelké nadšení stal "členem smečky".

Bude se historie opakovat?

Jsou to už dva roky. Phil, Stu a Doug žijí poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem, rejstřík vymazán. Poslední zprávy o magnetu na pohromy Lesliem Chowovi mluvily o tom, že byl uvržen do thajského vězení a tak teď, když jim zmizel ze života, se kluci téměř vzpamatovali z nočních toulek pochybnými čtvrtěmi Las Vegas v roháčkovém opojení, z únosu, střelby a pronásledování drogovými gangstery v Bangkoku. Jediný nespokojený člen Vlčí smečky je Alan. Tato černá ovce party stále postrádá smysl života. Zahodil své léky a ve velkém stylu se řídí svými přirozenými instinkty, což pro Alana znamená odbourání jakýchkoliv mezí, filtrů a soudnosti – dokud ho nakonec osobní krize nepřinutí vyhledat pomoc, kterou tak potřebuje. A kdo jiný, než jeho tři nejlepší kamarádi, by měl dohlédnout na to, aby podnikl první kroky.

Tentokrát nebude žádné loučení se svobodou. Žádná svatba. Co by se tak asi mohlo zvrtnout?

Ale když parta vyrazí na cestu, může se stát cokoliv. „Pařba na třetí" je epickým vyvrcholením jedinečné odysey sebedestruktivního chaosu a chybných rozhodnutí, ve které kluci musí dokončit započaté dílo – musí se vrátit tam, kde to všechno začalo: do Las Vegas. Tak či onak ... všechno končí právě tady. 

Důvody, proč na film do kina vyrazit:

  • Pokud milujete šílenost prvních dvou filmů, tenhle si nesmíte nechat ujít. Je prý poslední a tvůrci se v něm lehce odklonili od původního konceptu. Těšit se tedy můžete na pořádnou akci a střílečky.   
  • Rozhodně se jedná o film, který uvidí rád i váš partner a nebude prosit o slitování jako v případě slaďáků, rodinných komedií a muzikálů.  
  • Setkáte se opět se všemi čtyřmi hlavními aktéry, kteří jsou přesně takoví, jaké si je pamatujete. O vtipné scény tedy nebude nouze. 

Kritika říká:

Téma už je podle fimových kritiků dost vyždímané prvními dvěma díly a ten třetí prý nenabídne nic nového. Obrázek si musíte udělat sami...

Režie: Todd Phillips
Scénář: Craig Mazin, Todd Phillips
Hrají: Bradley Cooper, Jamie Chung, Ed Helms, Zach Galifianakis, Ken Jeong, Mike Epps, Sondra Currie, Heather Graham, Sasha Barrese, John Goodman, Melissa McCarthy, Jeffrey Tambor, Justin Bartha, Brian Metran, Adrian Voo

Podívejte se na ukázku k filmu

 

 V kinech teď také uvidíte: Velká svatba - komedie plná hvězd nebo Velký Gatsby - filmový trhák podle známé knižní předlohy

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Umíte si užívat?

Test: Umíte si užívat?

Život je krásný, když jej umíte žít. Zamyslete se nad svým dosavadním životem a rozluštěte otázku, zda opravdu žijete, nebo jen přežíváte

Akční letáky