Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

KINOTIP: Martin a Venuše

KINOTIP: Martin a Venuše
KINOTIP: Martin a Venuše
Zdroj:
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Problém, se kterým se potýká asi nejedna dvojice s malými dětmi. On pracuje od nevidím do nevidím, ona je zavřená celý den mezi čtyřmi stěnami s horou plínek, gumových hraček a zásobou přesnídávek. U komedie Martin a Venuše se určitě pobavíte a možná i poznáte. Na premiéru se můžete těšit už 7. března 2013. Máme pro vás informace i ukázku k filmu.

Příběh filmu začíná před 10 lety, na vernisáži obrazů, kdy se mladá a nadějná výtvarnice Vendula (Kristýna Boková) seznámí se svým budoucím partnerem a manželem Martinem (Marek Taclík). Společně založí rodinu, mají dvojčata – holčičky - předškolního věku a jednoho kluka, batole. Martin buduje kariéru ve firmě vyvíjející hračky a Vendula se stará o rodinu. Martin je většinu času v práci, snaží se zabezpečit rodinu, na kterou mu nezbývá čas, naopak Vendula se stará o děti a chod domácnosti a nemá žádný prostor pro sebe.

  • Každý dělá pro rodinu maximum, ale zároveň se cítí nedoceněný tím druhým.

Zdroj:

  • Události naberou spád uzavřenou sázkou, kdy Martin slíbí, že se postará o děti a domácnost během jednoho měsíce.

Je přesvědčen, že to vlastně není vůbec těžké. Nastane kolotoč humorných a nečekaných událostí, které dvojici Venduly a Martina pomyslně vrátí zase na začátek jejich vztahu. Znovu si začnou vážit jeden druhého a navzájem se respektovat.

Režie: Jiří Chlumský
Scénář: Kristina Dufková, Andrea Jarošová
Hudba: Michal Hrůza

Hrají: Marek Taclík, Kristýna Boková-Lišková, Zuzana Stivínová ml., Tomáš Hanák, Tereza Chlebovská, Tomáš Matonoha, Jan Budař, Nikol Moravcová, Jakub Kohák, Robert Nebřenský, Ľubomír Paulovič

Podívejte se na ukázku k filmu

V kině nyní uvidíte také: Babovřesky aneb z dopisu venkovské drbny nebo film Terapie láskou

Náš názor

Katka Plandorová, editorka Kafe.cz

Zdroj: archiv pořadů (Nova, Prima, CT, Barandov)

Film Martin a Venuše jsem viděla v předpremiéře a musím přiznat, že jsem měla nejdřív trochu obavy. Příběhy plné capartů totiž moc nemusím (snad jen s výjimkou klenotu S tebou mě baví svět). Mé dojmy jsou následující:

Příběh (přesto, že ho psaly dvě dívky, které děti zatím nemají) je fakt ze života a dá se snadno pochopit pocit obou partnerů.

Dětské hvězdičky jsou kouzelné a situace převážně opravdu vtipné.

Hudba od Michala Hrůzy je překrásná a k příběhu skvěle pasuje. Kdo nesnáší infantilní songy, nemusí se ničeho bát, žádné tu opravdu nezazní.  

Závěr: On zjistí, že ONA se doma nefláká, a konečně pozná vlastní děti a jejich potřeby. ONA zjistí, že rodina pro ni znamená mnohem víc, než si uvědomovala, a sny z mládí už nemají dávno tu lákavou příchuť.

Je to pohodovka, kterou zvládne i vás partner, takže, HURÁ DO KINA!

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Umíte zdravě zhubnout?

Test: Umíte zdravě zhubnout?

Máte v plánu shodit nějaké to kilo? Víte, jaký je ten správný úbytek váhy, aby nenastal jo-jo efekt a dieta byla úspěšná? Vyzkoušejte se s naším…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU