Steve Jobs. Byl bezesporu jedním z největších vizionářů 20. století, technologickým géniem a mimořádně schopným obchodníkem. Jeho spolupracovníci ho často nenáviděli proto, jaký byl, ale milovali proto, co tvořil. Apple Macintosh, iPhone, iPad nebo filmové studio Pixar. Uměl ukazovat cestu celému lidstvu, pracovat však byl schopný jen s vybranými jedinci. Vždyť kdo by neznal jeho slavnou větu: "Pracujte jen s génii, idioty vyhoďte!" Měl na to právo - sám byl génius. Steve Jobs, spoluzakladatel společnosti Apple, od jehož smrti letos na podzim uplynou dva roky, nyní po knižním bestselleru ožívá také na filmovém plátně.

Mohlo by vás také zajímat: Steve Jobs: Muž, který ovlivnil náš život

Důvody, proč na film do kina vyrazit:

  • Jobse asi budete chtít vidět za předpokladu, že jste milovníky všech applovských udělátek, jako jsou iPhone, iPad, iPod.
  • Další možností je, že si do pokoje lepíte plakáty krásného (a proutného) Ashtona Kutchera, bývalého manžela Demi Moore a herce známého spíše z romantických komedií.
  • K zahození není ani fakt, že kontakt s úspechem (byť jen na filmovém plátně) může působit motivačně.

Kritika říká:

Filmová kritika si stěžuje na to, že divák není do dění na plátně důkladně vpraven a pokud se sám neorientuje v historických událostech, je možné, že bude poněkud mimo mísu. Obrázek si musíte udělat sami...

Režie: Joshua Michael Stern
Hrají: Ashton Kutcher, Ahna O'Reilly, Josh Gad, Dermot Mulroney, Amanda Crew, James Woods, Matthew Modine, Lukas Haas, Lesley Ann Warren, J.K. Simmons, Ron Eldard, Elden Henson, Kevin Dunn, Victor Rasuk, John Getz, Clayton Rohner, Brad William Henke, Mark Kassen, Jim Turner, Evan Helmuth, Hollie Winnard, Rachel Rosenstein

Podívejte se na ukázku k filmu

Zdroj: Youtube

V kinech teď také uvidíte: Jasmíniny slzy - nový film Woodyho Allena nebo Podfukáři - Když kouzelníci vykradou banku