Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

KINOTIP: Jedlíci aneb Sto kilo lásky. Film, který "má váhu"

KINOTIP: Jedlíci aneb Sto kilo lásky
KINOTIP: Jedlíci aneb Sto kilo lásky
Zdroj: oficiální zdroje k filmu
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

V komedii z prostředí hubnoucího sanatoria se setkáte s mnoha známými českými herci a těšit se můžete na někdy opravdu kuriózní situace. Premiéra v kinech proběhla 2. května a my pro vás máme informace, fotky i ukázku z filmu.

Do právě otevřeného „hubnoucího“ sanatoria se sjíždějí pacienti s cílem zhubnout. A i když každý z nich k tomu má jiný důvod, všichni tu teď pod dohledem asketického primáře podstupují nejroztodivnější procedury a cvičení, to vše navíc bez jídla, alkoholu a sexu. Tím se pro většinu z nich pobyt v sanatoriu stává noční můrou. Hrdinové Jedlíků jsou romantičtí i pošetilí, vtipní i dojemní, žádný z nich nepostrádá smysl humor. Všichni jsou vedeni láskou – k lidem, věcem, práci, a samozřejmě k jídlu – a každý z nich ji také nakonec najde. Jak už to prostě v dobrých filmech bývá.

Důvody, proč na film do kina vyrazit

  • Určitě vám zvedne náladu, pokud se sami stále snažíte hubnout a nedaří se vám to.
  • Okusíte další film od režiséra Bastardů Tomáše Magnuska.
  • Na filmovém plátně uvidíte velké množství známých českých herců, po dlouhé době třeba Dádu Patrasovou.
Režie: Tomáš Magnusek
Scénář: David Laňka
Hrají: Milan Chára, Karel Heřmánek jr., Tomáš Magnusek, Martin Stropnický, Veronika Žilková, Dagmar Patrasová, Ivana Andrlová, Daniel Rous, Ladislav Županič, Petr Janda, Jan Šťastný, Ilja Racek, Václav Svoboda, Eva Decastelo, Luboš Xaver Veselý, Roman Skamene

Podívejte se na ukázku k filmu 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky