Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kino tip: Nadějné vyhlídky

Nadějné vyhlídky: Příběh chudoby, bohatství a neopětované lásky
Nadějné vyhlídky: Příběh chudoby, bohatství a neopětované lásky
Zdroj: Oficiální zdroje k filmu

Ve čtvrtek 24. ledna měl premiéru jeden z nejvíce očekávaných filmů této zimy - nové zpracování románu Nadějné vyhlídky od Charlese Dickense. Máme pro vás informace i podmanivou ukázku z filmu.

Mohlo by vás také zajímat: 5 filmů, na které se vyplatí zajít do kina

Režie: Mike Newell

Hrají: Jeremy Irvine, Holliday Grainger, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Flemyng, Robbie Coltrane, Sally Hawkins, Ewen Bremner, David Walliams, Jessie Cave, Tamzin Outhwaite, Olly Alexander, Toby Irvine, Helena Barlow, William Ellis, Ben Lloyd-Hughes  

Příběh chudoby, bohatství a neopětované lásky

Jedenáctiletý Pip je sirotek z chudých poměrů, který vyrůstá u své přísné sestry. Aby si vydělal na živobytí, začne pracovat u velmi bohaté slečny Havishamové. Je to excentrická a podivínská stará panna, která žije v ústraní, nenávidí muže a již roky nevychází na denní světlo. Pip má za úkol dělat společníka její dvanáctileté chráněnce Estelle. Pip se do Estelly zamiluje, ta jím však pro jeho původ pohrdá.

Zdroj: Oficiální zdroje k filmu

O deset let později se na Pipa usměje štěstí, když mu neznámý dobrodinec odkáže velké množství peněz. Pip se stěhuje do Londýna a rozmařilý život ve velkoměstě ho rychle mění v povýšeného snoba. Jako bohatý a perspektivní gentleman se znovu začne ucházet o svou dětskou lásku Estellu. Ale pravda o jeho dobrodiníci a záhadně získaném bohatství může zničit vše, na čem mu záleží…

(oficiální text distributora)

Názor Kafe.cz

Příběh od světoznámého romanopisce Charlese Dickense stojí rozhodně za vidění. Jeho nové zpracování se nám líbí a určitě na něj do kina vyrazíme.

Podívejte se na ukázku k filmu:

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU