Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kde relaxují celebrity?

Soukromé ostrovy celebrit
Soukromé ostrovy celebrit
Zdroj: Profimedia.cz

Cestujeme za hvězdami jako Mel Gibson nebo Nicolas Cage na ostrovy na Bahamách a v Pacifiku.

Herec Mel Gibson (54)

Hollywoodský herec, který má momentálně plnou hlavu starostí ohledně soudních sporů s bývalou milenkou, je hrdým majitelem ostrova Mago. Najdete ho v souostroví Fidži v jižním Pacifiku. Nechal si tu postavit malou rezidenci, jinak prý do ostrovní přírody nikterak nezasahuje. Pouze ostrov uzavřel pro veřejnost a udělal z něj místo odpočinku výhradně jen pro sebe a své kamarády.
Cena ostrova: 300 milionů korun

Zpěvák Ricky Martin (38)

Latinskoamerický zpěvák už měl dost fotografů a reportérů, kteří ho nenechali vydechnout, až si koupil malý ostrov poblíž Ria de Janeira. A dobře udělal – během posledních dvou let klesl počet kompromitujících fotek na minimum. A mnoho se neví ani o tom, co všechno na svém ostrově chystá. Každopádně prokázal dobrý vkus – tropické ostrovy v okolí tohoto velkoměsta patří k nejromantičtějším místům na světě.
Cena ostrova: 100 milionů korun

Herec Leonardo DiCaprio (35)

Před časem si koupil flák půdy Blackadore Caye v Karibském moři. Herec, který nyní trochu paradoxně září ve filmu jménem Prokletý ostrov, měl velké plány – chtěl na svém »neprokletém« ostrově vybudovat ráj pro turisty. Jenže odborníci se mu začali smát – na jeho kousku země je prý ráj komárů. Leonardo se ale nevzdal – navázal spolupráci s hotelovým řetězcem Four Seasons. Možná už za pár let budou ti nejmovitější z nás polehávat u Lea na nádherných plážích ve stínu kokosových palem.
Cena ostrova: 40 milionů korun

Zdroj: Profimedia.cz

Herec Nicolas Cage (46)

Tak trochu je sousedem nechvalně známého »piráta z Prahy«, uprchlého podnikatele Viktora Koženého. I Viktor totiž žije na Bahamách. Cageovi tam patří ostrov Leaf Cay. Nicolas si užívá na palmových plážích, ale přímo na pozemku má i malé sladkovodní jezero. A mimochodem – Bahamy jsou vůbec hvězdnou štací celebrit. Ostrovy tady mají třeba hvězdy americké country Faith Hillová a Tim McGraw. A také herec Johnny Depp, ale tomu věnujeme celý následující odstavec...
Cena ostrova: 60 milionů

Johnny Depp (47)

Hvězda filmu Piráti z Karibiku má také vlastní ostrov. A hádejte kde? Jasně, v Karibiku – konkrétně na Bahamách. Do ostrova Little Halls Pond Cay se zamiloval právě během natáčení pirátského velkofilmu. A hned si ho koupil. Předtím ale ještě absolvoval pár schůzek s Marlonem Brandem, který měl také ostrov v Karibiku. Depp je se svým kouskem země pod karibským sluncem moc spokojený. Ostrov sice měří jen dva kilometry, ale má šest skvostných pláží a hlavně – naprosté soukromí.
Cena ostrova: 70 milionů

KAFE.cz zjistilo: Další ostrovy celebrit

  • Sousedem Johnnyho Deppa je slavný mág David Copperfield, který na Bahamách vlastní ostrovy dokonce čtyři. Jeho nejoblíbenějším je Musha Cay.
  • Ostrov vlastní také Eddie Murphy. Nese název Rooster Cay a vyšel ho zhruba na patnáct milionů dolarů.
  • Také ženy jsou hrdými majitelkami ostrovů. Například zpěvačka Celine Dion vlastní ostrov na řece Mille Ille nedaleko Quebecku. Její kolegyně Shakira je zase spolumajitelkou ostrova Bonds Cay.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU