Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Zajímavé akce, které stojí za pozornost

Zdraví máme jen jedno. A tak tento týden ochutnáme dobré jídlo a pití, poznáme, jak relaxovat, a zasportujeme si. Půjdete do toho s námi?

Zdroj: Kudy z nudy a archiv Felicius Media Festival Evolution

Kdy a kde: Od 11. do 13. dubna 2014, Výstaviště v pražských Holešovicích, Praha 7, jednodenní základní vstupné: 200 Kč, více na www.festivalevolution.cz

Proč se tam vydat: Na celý víkend se Výstaviště promění v Mekku všech příznivců zdravého životního stylu. Jde hned o pětici veletrhů: Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Alternativa a Inspirace s více než 300 prověřenými vystavovateli.

Podrobnosti: Návštěvníkům se představí nejnovější trendy a produkty z oblasti bio potravin, přírodní kosmetiky, výživových doplňků, alternativních léčebných metod nebo ekologicky šetrných výrobků. Festivalový program nabídne přes 150 programů vedených předními domácími i zahraničními odborníky, od přednášek a seminářů přes poradny a konzultace až po praktické ukázky a workshopy.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Milujete adrenalin?

Test: Milujete adrenalin?

Vyhledáváte výzvy a odvážné sporty? Musíte mít vždy něco extra? Nebaví vás nudné vysedávání doma a hledáte dobrodružství?

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU