Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Za swingem, do jeskyně, za luxusem a na kluziště

O víkendu si můžete do sytosti užít kultury a poslechnout si swingový koncert. Pro milovníky adrenalinu jsou otevřeny i v zimě jeskyně, které můžete prozkoumat, a pro ty, kteří chtějí sportovat, je v Praze připraveno hned několik kluzišť. Pro ženy pak Jablonec nad Nisou připravil výstavu kabelek.

Swing s Tomášem Savkou

Kdy a kde: 14. 12. 2013, Divadlo v Rytířské, Praha

Proč se tam vydat: Swingovými melodiemi a pohodovou muzikou oslaví zpěvák Tomáš Savka vánoční svátky. Zazpívá totiž spolu se svými hosty v rámci koncertu „Swinging Christmas“ písně Karla Hály, Waldemara Matušky, Sammy Davise jr. či Franka Sinatry. Nebudou chybět ani ryze vánoční skladby.

Podrobnosti: Přesvědčit by vás také mohla osobní pozvánka Tomáše Savky: „Vážení diváci, posluchači, návštěvníci...zkrátka milí přátelé swingové a vůbec dobré muziky. Rád bych vás touto cestou pozval na svůj vánoční koncert, který se koná 14.12. v Divadle V Rytířské. Nazvali jsme ho Swinging Christmas, takže zazní jak swing, tak vánoční melodie. Těšit se můžete na mě, mé dva milé dámské hosty: Míšu Noskovou a Katku Šildovou, na skvělé muzikanty mého jazzového tria, Ester Godovskou, Miloše Klápštěho a Honzu Linharta, na smyčcový kvartet a na Ježíška...“ A to není všechno. Protože jde o koncert vánoční, část výtěžku z něj půjde na dobrou věc. Ve spolupráci s neziskovou organizací Dejme dětem šanci o.s. dostane talentovaný Ruda z Dětského domova v Lichnově příspěvek na hudební výuku na základní umělecké škole. Předprodej vstupenek v síti Ticket Art (včetně CK ČEDOK) a také na pokladně Divadla v Rytířské.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Co vám chybí v sexu?

Test: Co vám chybí v sexu?

Vyhovuje vám být v sexu konzervativní nebo toužíte po něčem víc? Jste spíše dračice, nebo máte ráda klidný milostný život? Nenudíte se v posteli?…

Akční letáky