Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Za sportem, za kulturou a na plavbu

Přijde vám, že v zimě jsou nabídky, co dělat o víkendu, o něco chudší než v létě. Tak letos to je jinak. Mezi svátky si můžete užít spoustu radovánek. Zimní prohlídku hradu Kašperk, týden sportu zdarma, plavbu pražskými Benátkami na lodi nebo se můžete dozvědět více o některých vánočních a povánočních tradicích.

Zdroj: Kudy z nudy Týden sportu zdarma

Kdy a kde: Týden sportu zdarma, 25. 12. – 31. 12. 2013, Praha, více info na www.prahasportovni.cz

Proč se tam vydat: V posledním kalendářním týdnu tohoto roku zdarma otevírá dveře řada pražských sportovišť. Využít můžete pestrou nabídku sportů od plavání, bruslení, lezení, po spinning, squash, softball, florbal, tenis, jízdu na koni aj. (Pozor, některá sportoviště nemají otevřeno zadarmo po celou dobu sportovního týdne. Na webových stránkách se ale můžete na harmonogramy podívat, popř. si zarezervovat místo)

Podrobnosti: Nabídka sportů a cvičení je opět o něco širší než vloni. Ze sportů si tak návštěvníci mohou mimo jiné vyzkoušet například baseball, beachvolejbal a stolní tenis. Ze cvičení je na výběr z mnoha stylů, od spinningu, přes power jógu, pilates či taebo až po zumbu. Pro bruslaře se otevře během Týdne sportu zdarma několik zimních stadionů, například Nikolajka,Hvězda, Kobra, Incheba Arena a USK Praha – Hasa. Další ledové plochy budou zdarma na Gutovce, v Ice Areně Letňany a SC Jarov. Kdo by si zdarma chtěl vyzkoušet jezdectví, měl by si co nejdříve zarezervovat místo u jezdecké společnosti Ctěnice anebo Zmrzlík. Lezení po stěnách a boulderech nabízí zdarma například Lezecké centrum Smíchoff, Boulder v Síti,Sportcentrum Evropská anebo Gutovka. Skateboarding se do seznamu dostal díky spolupráci s Mystic Sk8parkem Štvanice. Nejrůznější druhy cvičení nabízí Spinning Arena v Myslíkově ulici. Zaplavat zdarma si můžete na plaveckém stadionu Slavia, Podolí či v Tyršově domě.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU