Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Výlety za kulturou

Tento víkend vás všechny zveme na tři kulturní akce, které se hodí jak pro dospělé, tak i pro děti. Určitě si vyberete.

Zdroj: Kudy z nudy a archiv Dětský festival Piccoli

Kdy a kde: Hudební, taneční a výtvarné dílny pro nejmenší muzikanty Ententýnum, 25. 5. 2014, 10:30 – 18:30, Clam-Gallasův palác, Praha 1, vstupé: 80 Kč, více na www.letnislavnosti.cz

Proč se tam vydat: Originální hudební, taneční a výtvarné dílny, loutkové představení populárního souboru Buchty a loutky či hravý dětský Bazaar Baroque – nový jednodenní dětský festival Piccoli – Ententýnum v paláci připravil na neděli 25. května pro zvídavé děti i jejich rodiče bohatý a především zábavný program.

Podrobnosti: Malí muzikanti si pod vedením předních umělců budou moci vyzkoušet hru na harfu, na vlastní kůži prožijí příběhy našich udatných předků, poznají, jak funguje orchestr, zjistí, jak se dá zpěvem přivolat déšť, a zatančí si v palácových komnatách. Populární loutkové divadlo Buchty a loutky sehraje pohádku o tom, že chamtivost se nevyplácí, v hravém Bazaar Baroque budou děti moci směnit některou ze svých knížek či hraček za jinou, vyrobit si vlastní linoryt nebo si vyzkoušet umění kaligrafie.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky