Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Výlety (nejen) s dětmi

Přinášíme vám pět zajímavých tipů, jak se o víkendu nenudit. Užijte si léto a letní slavnosti s květinami a nočními prohlídkami zámků – nabídnou je tento víkend zámky Hrádek u Nechanic i Fryštát v Karviné. S dětmi si můžete hrát a dokonce vyrábět vlastní hračky v Kamenici nad Lipou. Do rytířských dob vás přenesou akce na Sovinci i Bitva na Vítkově.

Hračkobraní v Kamenici nad Lipou

Kdy a kde: od středy do neděle 9. – 13. července 2014 se koná tradiční Festival hračky z přírodního materiálu na zámku v Kamenici nad Lipou

Proč se tam vydat: Prázdninový festival pro celou rodinu na zámku v Kamenici nad Lipou návštěvníkům nabízí jedinečnou přehlídku hraček z přírodních materiálů, tvůrčí dílny s možností vyzkoušet si výrobu jednoduchých hraček a bohatý doprovodný program.

Podrobnosti: Hračkobraní je neformálním setkání všech, kteří si ještě nezapomněli hrát, a těch, kterým se hračky líbí. Již IX. ročník akce pro malé i velké se koná tradičně v Kamenici nad Lipou. V tvůrčích dílnách můžete rozvíjet svou fantazii a vyrobit si originální hračku. Dostanete polotovary hraček a sami si vyrobíte takovou, kterou nikdo jiný nemá. Můžete si vyrobit textilní hračky, dřevěné lodičky, tvořit ze slámy či vyzkoušet malbu na dřevo nebo kámen, ubrouskovou a pískovou techniku. Nebudou chybět ani pohádky. Na ty se děti mohou těšit každý den. Celodenní vstupné pro celou rodinu stojí 250 Kč.

Nejlepší začátek výletu? Kudyznudy.cz!

Vybírejte z tisíců turistických tipů a objevujte Česko

Na stránkách kudyznudy.cz na vás čeká přinejmenším 40 000 různých možností, kde v Česku strávit víkend i delší dovolenou. Najdete tu spoustu bohaté inspirace, a tak si tu svůj výlet můžete naplánovat přesně podle svých představ. Šťastnou cestu! 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky