Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Svatební Expo, secesní výstava, Svatomartinské husí hody a blesky v iQparku

Tento víkend si užijí všichni, kteří plánují svatbu, milují husí pochoutky, zajímají se o meteorologii a blesky a chtějí zažít secesní atmosféru.

Svatební Expo 2013

Kdy a kde: Veletrh Svatební Expo 2013, 8. a 9. 11. v hotelu Crowne Plaza Prague v Dejvicích

Proč se tam vydat: Svatební Expo 2013 slaví teprve třetí narozeniny a už se stačilo nesmazatelně zapsat na pomyslnou mapu svatebních veletrhů. Přehledně a na jednom místě najdete vše, co je třeba na den D připravit.

Podrobnosti: V reprezentativních prostorách hotelu Crowne Plaza Prague v Dejvicích se můžete těšit na přehlídky svatebních šatů, které budou probíhat v pátek odpoledne i v sobotu dopoledne a odpoledne. Na jednom místě najdete vizážistky i kadeřníky, a to ty nejlepší odborníky ze salonů HCF. Pro pány v mezičase připravíme zajímavý program. Poradíme vám, jak vybrat květinovou výzdobu, zahradní stan, pergolu, hudbu, prostě myslíme i na ten nejmenší detail. Proto se můžete inspirovat i v sekci zlatníků a fotografů. Za tímto účelem na vás budou čekat koordinátoři, kteří vám mohou zařídit svatbu na klíč. Specialitou Expa je Svatební Pendl Bus, který návštěvníky zaveze na žádané svatební lokace. Svatební Pendl Bus doplní svatební koordinátoři a zástupci, kteří vám rádi ukážou fotky, půdorysy i cenové nabídky dalších objektů ideálních pro svatbu, seznámí vás s ukázkovým menu i scénářem. Na svatebním Expu vám poradíme i v angličtině, veškeré katalogy a materiály jsou samozřejmě dvojjazyčné. Dvoudenní vstupenka v hodnotě 100 Kč bude platná nejen pro vstup do vystavovatelských prostor, ale i pro Svatební Pendl Busy, přehlídky a doprovodní program. Díky ní získáte rovněž slevové kupony a detailní popis všech klíčových hráčů na svatebním poli.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Flirtujete ráda?

Test: Flirtujete ráda?

Flirt – nevinná zábava, a nebo provokace chlapů, což nám dodává sebevědomí? Pro flirtování je řada důvodů. Ovšem stejný počet jich hovoří i proti. Co…

Akční letáky