Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Pražský karneval, cesta do pohádky, návštěva muzea a giganti doby ledové

V plném proudu je období jarních prázdnin. Už víte, co s dětmi ve volných dnech budete dělat? Máme pro vás tipy, které budou bavit jak malé, tak dospělé.

Zdroj: Kudy z nudy Do Muzea Karla Zemana

Kdy a kde: 17. února 9:00 - 2. března 2014 17:00, Muzeum Karla Zemana, Saská 3, 110 00 Praha 1, cena: 590 Kč, informace o celém programu najdete na www.muzeumkarlazemana.cz/cz

Proč se tam vydat: V době jarních prázdnin v Praze pořádá Muzeum Karla Zemana speciální celodenní programy pro děti, jejichž rodičům se nepodařilo odjet na celý týden z Prahy pryč.

Podrobnosti: Malé milovníky filmu mohou rodiče přivést v 9:00 do muzea, kde pro ně bude připraven pestrý celodenní program a pod odborným dozorem si užijí den ve světě fantazie Karla Zemana. Budou je kromě prohlídky muzea čekat výtvarné dílny, workshopy animace, plavba lodí, filmové projekce... Aktivní program trvá až do 17:00. V rámci dne je zajištěn kvalitní teplý oběd a pitný režim. Malou svačinu si ale vezměte s sebou. Celý den tedy bude naplněn různorodými zážitky a aktivitami, ke kterým jarní prázdniny přímo lákají. Projekce filmů či procházka po Malé Straně navodí správnou atmosféru, ve workshopech zase děti rozvinou svou kreativitu a fantazii. Na tuto akci je povinná rezervace na telefonu nebo e-mailem.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU