Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Podzimní jarmark, Dušičky v zoo, po stopách Popelky a knírem ku zdraví

Ačkoli většina z nás nemá podzim ráda, jeho atmosféra má něco do sebe. Zvláště tehdy, když zajdete na podzimní jarmark, užijete si víkend s pohádkou Tři oříšky pro Popelku, přivítáte Dušičky v noční zoo a připojíte se k celosvětové akci zvané Movember.

Zdroj: Kudy z nudy a Facebook Podzimní jarmark

Kdy a kde: Podzimní jarmark na Václavském náměstí, 29. 10. – 18. 11. 2013, Praha

Proč se tam vydat: Vánoční trhy jsou již tradicí, ale pojďte si na Václavák užít trochu té pravé podzimní atmosféry. Budou zde desítky stánků s vánočním sortimentem a občerstvením i doprovodný program. Pořadatelé chtějí návštěvníkům centra umožnit, aby se alespoň na chvíli zastavili v poněkud hektické předvánoční době a strávili příjemné chvíle u stánků a drobnými dárky udělali radost sobě i svým blízkým.

Podrobnosti: Na Podzimním jarmarku se mohou návštěvníci zastavit až u padesáti stánků s rozmanitým sortimentem. V prodeji se objeví mimo jiné vánoční ozdoby, svíčky, dřevěné hračky a bižuterie. Nedílnou kulisou zde budou i ukázky tradičních českých řemesel. Své umění předvedou například kováři, zručné ruce řemeslníků zase předvedou, jak se pracuje se slámou, milovníci šperků jistě ocení ukázky výrobků z bižuterie. Tržiště vyzdobí typické podzimní motivy – větve a barevné listí. Samozřejmě nebudou chybět ani gastronomické pochoutky. Podzimní jarmark oživí také doprovodný program, kterého se zúčastní i zahraniční umělci. Podzimní přehlídka akcí v Praze pro veřejnost však tímto jarmarkem nekončí. Od 23. října do 2. listopadu se uskuteční podzimní trhy i na náměstí Republiky.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU