Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Pivní lázně, aerobiková show, líčení zdarma a lahůdky valašské kuchyně

V říjnu nás počasí pěkně trápí, proto potřebujeme pořádnou vzpruhu. S našimi tipy budete moci relaxovat v pivních lázních nebo se nechat hýčkat pod rukama šikovných vizážistek, ochutnáte pochoutky z Valašska a posilníte imunitu sportem.

Zdroj: Kudy z nudy, archiv Navštivte první pražské pivní lázně SPA BEER LAND

Kdy a kde: Lázně otevřely 1. 10. a vy je můžete navštívit kdykoliv na základě rezervace na adrese Žitná 658 / 9, Praha 1

Proč se tam vydat: Pivní lázně jsou relaxační originální lázeňskou procedurou, která je založena na použití výhradně přírodních surovin, materiálů a staročeských léčitelských postupů. Samotná procedura se skládá z několika dílčích: pivní lázeň, neomezená konzumace světlého i tmavého piva, odpočinek na slámovém lůžku u krbu a konzumace domácího pivního chleba.

Podrobnosti: Pivní lázeň probíhá v ručně vyrobených, tisícilitrových vířivých kádích z dubu královského „Royal Oak“ a je založena na koupeli v přírodních extraktech, ze kterých se vaří české pivo – vybrané odrůdy chmele, pivovarské kvasnice a slad. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k celkové vitalizaci a uvolňování kožních pórů. Pivovarské kvasnice pak díky vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí a magického působení dubu královského, který byl odjakživa symbolem dlouhověkosti a odolnosti, dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku. Během pivní koupele si budete moci sami vytočit neomezené množství pravého českého piva.

O poukaz na luxusní pivní lázeň pro dva si na Kafe.cz zasoutěžíme v průběhu podzimu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky