Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Oslavte víkend s maminkami

Prodloužený víkend oslavuje nejen konec druhé světové války v Evropě, ale také maminky. Zkuste tedy tento víkend věnovat právě maminkám a udělejte si rodinný víkend.

Ozdobte maminkám den

Kdy a kde: 11. května 13:00 - 11. května 2014 17:00, PALLADIUM Praha, náměstí Republiky 1079, Praha 1, více informací na www.palladiumpraha.cz

Proč se tam vydat: Druhou květnovou neděli bude PALLADIUM patřit především maminkám, pro které bude mít nachystané dárky, soutěž o den se stylistkou a dárkové poukazy. Vybrané obchody k tomu nabídnou slevy a speciální nabídky.

Podrobnosti: V neděli 11. 5. od 13 do 17 hodin oslaví PALLADIUM spolu s maminkami jejich svátek. Ty, které zde v období 1. – 11. 5. nakoupí v hodnotě 500 Kč (mimo supermarket Albert), dostanou od PALLADIA dárek (platí pro prvních 200 maminek). Letos se mohou těšit na květinu, malý kosmetický dárek a originální látkovou tašku PALLADIUM. Navíc se mohou nechat vyfotografovat a zúčastnit se tak soutěže o DEN SE STYLISTKOU a DÁRKOVÉ POUKAZY v hodnotě 5 000 Kč na nákupy v PALLADIU! Dárky budou k vyzvednutí u hostesky u Infokiosku na patře 0, stejně tak i fotografování. Přehled slev a přesné informace o programu akce a soutěži naleznete na webu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Jak pečujete o své vlasy?

Test: Jak pečujete o své vlasy?

Vlasy jsou korunou krásy. Pěkný účes, střih a barva vlasů mohou podtrhnout vaši osobnost a váš šarm. Dopřáváte vlasům dostatečnou pozornost?

Akční letáky