Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Ochutnávka čokolády, návštěva Kramářovy vily a světelná show

Prodloužený víkend je potřeba si pořádně užít s celou rodinou. Zkuste třeba degustaci čokolády, prohlídku krásné Kramářovy vily, sídla českých premiérů, nebo si zajeďte na světelnou show do Písku.

Zdroj: Kudy z nudy Podzimní prázdniny s čokoládou

Kdy a kde: 26. 10. – 30. 10. 2013, zámek Loučeň

Proč se tam vydat: Nás dospělé čeká prodloužený víkend a děti si budou užívat podzimní prázdniny. Už víte, jak je zabavíte? Zkuste je nalákat na kvalitní čokoládu. Navíc si pochutnáte i vy. Hezký prázdninový zážitek čeká na děti, které vezmou jejich rodiče či prarodiče v některém z pěti prázdninových dnů na zámek Loučeň. Těšit se můžete na čokoládové prohlídky zámku s ochutnávkami nejrůznějších čokolád.

Podrobnosti: K ochutnání budou kromě běžných dobrých čokolád také ty nejkvalitnější plantážové čokolády s vysokým podílem kakaa, na něž běžně nenatrefíte. V některých pokojích budou mít malí návštěvníci i na výběr. Zpravidla každou celou hodinu tak mohou děti i jejich rodiče ochutnat plantážové čokolády třeba z Mexika, Ghany nebo Nové Guiney. Přesvědčíte se, že chutné pralinky vznikají rukodělně nejen v Belgii, ale i v české Litomyšli. Některé mají tvar autíčka, jiné vrtulníku, další pak těla oblíbených zvířátek. Prohlídkový komentář bude navíc také přizpůsoben dětskému publiku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Test: Víte, který parfém vám sedí?

Test: Víte, který parfém vám sedí?

Vybrat si správnou vůni není zas tak snadné. Mimo to, že se při nákupu nevyplatí zkoušet více než tři vzorky, protože větší porci vůně už náš čich…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU