Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam na víkend: Do korun stromů, na slavnosti slámy, za hudbou a Kulíškovou stezkou

Hledáte inspiraci, kam vyrazit a kde strávit rodinný víkend? Už nemusíte, našli jsme pro vás to nejlepší z celé republiky, co o tomto víkendu můžete zažít.

Zdroj: Kudy z nudy, archiv V korunách stromů

Kdy a kde: Stezka korunami stromů Lipno je otevřena denně a každou sobotu navíc až do 24:00, v sobotu 10. 8. pak obohatí program vystoupením písničkářů Josefa Fojty a Marka Havlíka

Proč se tam vydat: Můžete zažít zcela nevšední zážitek, protože není běžné procházet se nad stromy každý den. Každou sobotu pak můžete prožít romantickou noční procházku v korunách stromů, kdy osvětlení zajišťují speciální světla.

Podrobnosti: Stezku můžete rozhodně navštívit i během dne, je to výlet, který potěší jak páry, tak rodiny s dětmi. Všechno je pečlivě zabezpečeno, takže nehrozí zranění. Ideální kombinací je například využít lanovou dráhu pro cestu na Kramolín, prohlédnout si Stezku korunami stromů a pro cestu zpět dolů zvolit buď pěší cestičku lesem, nebo si vypůjčit koloběžky a vyzkoušet sjezd. Jede se po asfaltových lesních cestách. Koloběžky se pak vrací u spodní stanice lanové dráhy. Dalším lákadlem Lipna je i lanový park, který je součástí Active Park Lipno.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky